Z myślą o osobach, dla których tylko potrawy przyrządzane na ogniu mają prawdziwy charakter i smak, firma Samsung wprowadza do swojej oferty nowe modele płyt gazowych do zabudowy: NA64H3010AK, NA64H3010BS  i NA64H3010AS. Dzięki nim, gotowanie na tradycyjnych palnikach jest wyjątkowo wygodne i bezpieczne.

na64h3010ak-001-top-black-sKomfort i bezpieczeństwo

Nowe płyty gazowe Samsung wyróżniają się praktycznymi rozwiązaniami. Dzięki płaskiej powierzchni i żeliwnym rusztom przystosowanym do mycia w zmywarce, łatwo utrzymać je w czystości. Aby zapewnić optymalne rozmieszczenie garnków i równomierną dystrybucję ciepła, na rusztach umieszczono wskaźniki, które ułatwiają ustawienie naczyń na środku palnika. Nowoczesna konstrukcja płyt zapewnia stabilność garnków o różnych rozmiarach i kształtach, a także umożliwia wygodne przesuwanie naczyń pomiędzy palnikami. Nowe modele wyposażono również w specjalną nakładkę na WOK, którą z pewnością docenią miłośnicy azjatyckiej kuchni. W trosce o bezpieczeństwo, wykorzystano zabezpieczenie przeciwwypływowe w postaci czujnika, które automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku wykrycia nieszczelności.

Większa moc

Płyty Samsung wyposażono w cztery palniki o wysokiej mocy – model NA64H3010AK o mocy 8.3 kW oraz NA64H3010AS, który może osiągnąć aż 9.6 kW mocy całkowitej, dzięki czemu czas przygotowania posiłków staje się znaczenie krótszy. W  modelu NA64H3010BS o takiej samej mocy jak wyżej opisywane, płytę z palnikami ułożono w karo. Ponadto, wszystkie płyty zaopatrzone zostały w czteroczęściowe ruszty żeliwne i wbudowaną w pokrętło zapalarkę, dzięki której nie musimy już używać zapałek.

na64h3010bs-001-front-silver-sWyjątkowy design

Decydując się na wybór nowych płyt gazowych Samsung, klienci mogą wybrać pomiędzy modelami, które oprócz mocy całkowitej, różnią się materiałem, z którego zostały wykonane. Pierwszy model wykończony został w czarnym szkle, dzięki czemu odznacza się nowoczesnym designem, a palniki osadzone w eleganckiej szklanej tafli prezentują się wyjątkowo stylowo. Drugi model wykonany został natomiast ze stali nierdzewnej, która łatwo komponuje się z kuchennym wystrojem i pozostałymi urządzeniami.

Ceny płyt gazowych:

  • Model NA64H3010AK wykończony w czarnym szkle – 1399 PLN
  • Model NA64H3010AS wykończony w stali nierdzewnej – 1099PLN
  • Model NA64H3010BS  z palnikami ułożonymi w karo – 1119 PLN

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF