Regionalny Browar Jagiełło wypuścił na rynek nowy trunek. To piwo Jagiełło Vienna Lager, które charakteryzuje się wyjątkową bursztynową barwą, gęstą pianą oraz delikatną nutą chmielu aromatycznego.

Jagiello Vienna LagerDo warzenia piwa użyto trzech rodzajów słodu: wiedeńskiego, pilzneńskiego oraz karmelowego, a do gotowania aromatycznej odmiany chmielu Sybilla. Dzięki temu piwo wyróżnia się wyśmienitym, słodowym smakiem.

Jagiełło Vienna Lager ma klasyczne parametry piwa w stylu lager wiedeński, czyli 13% ekstraktu oraz 5,5 % alkoholu, ale ze względu na użyte surowce jest to autorska interpretacja Browaru Jagiełło.

Piwo Jagiełło Vienna Lager jest doskonałym uzupełnieniem naszej bogatej oferty. Jestem przekonany, że nasz wiedeński lager i jego goryczkowy smak przypadnie do gustu prawdziwym smakoszom piwa i znajdzie swoich miłośników – mówi Tomasz Jagiełło, współwłaściciel Browaru Jagiełło.

Vienna Lager wyróżnia się też etykietą, która zdecydowanie różni się od dotychczasowych projektów używanych przez Browar Jagiełło. Niebiesko – kremowa kolorystyka sprawia, że butelka jest bardzo charakterystyczna i rzuca się w oczy.

Piwo Jagiełło Vienna Lager dostępne jest w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,5 l. Listę sklepów, w których można kupić piwa produkowane w Browarze Jagiełło, znaleźć można na stronie internetowej: www.browar-jagiello.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF