Firma Gzella dokłada wszelkich starań, by menu najmłodszych konsumentów było wartościowe. Dlatego jej sztandarowy produkt dedykowany dzieciom: parówki Kubusie, ma w składzie aż 72% mięsa z kurczaka i nowe kolorowe opakowanie. Przysmaki te dostępne są w ofercie Delikatesów Mięsnych Gzella, a od września także w pomorskich sklepach sieci Biedronka.

parowki_kubusie_gzellaDobre i sprawdzone

Parówki Kubusie to podstawa śniadań najmłodszych członków rodzin w wielu polskich domach. By więc dostarczać produkt wysokojakościowy, firma Gzella postanowiła urozmaicić poranny talerz malucha. Parówki Kubusie zawierają w składzie aż 72% mięsa z kurczaka.

By zaspokoić gusta dzieci

Najmłodsi konsumenci są bardzo wymagający. Oczekują produktów nie tylko smacznych, ale też takich, które będą dla nich atrakcyjne wizualnie. W związku z tym zmieniono opakowanie parówek z kurczaka. Kubusie od Gzelli dostępne są w nowym, bardziej kolorowym i efektownym opakowaniu. Co ważne, łatwe otwarcie jeszcze bardziej zachęca do skosztowania zawartości. Maluch będzie więc mógł zajadać się parówkami w dowolnym dla niego momencie.

Parówki drobiowe Kubusie bardzo dobrze smakują w wersji na ciepło. Idealnie nadają się do gotowania, ale też smażenia na patelni czy zapiekania w mikrofalówce lub piekarniku. Gdy jednak nie ma ku temu warunków, można je z powodzeniem podawać też na zimno. W połączeniu z chlebem razowym, warzywami i żółtym serem będą stanowić doskonały zestaw śniadaniowy dla najmłodszych.

Parówki Kubusie firmy Gzella to produkt zawierający białko, które jest źródłem niezbędnej energii na cały aktywny dzień. Parzone, z aromatem naturalnych przypraw będą idealnym posiłkiem zarówno na pierwsze, jak i drugie śniadanie do szkoły dla każdego malucha.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF