Któż nie chciałby mieć w swojej kuchni tak wyjątkowego pomocnika jak nowy i atrakcyjny Kucharek.   Kucharek zyskał nowe oblicze – logo, twarz kucharza i kompozycję warzyw. Kucharek to też nowe możliwości zastosowania!

Kucharek 200g PL_IIPrzyprawa do potraw Kucharek to ulubiona przyprawa Polaków, dzięki której tak łatwo podkreślić smak zarówno tradycyjnych, domowych obiadów, jaki i potraw o nowoczesnym charakterze.

Odpowiednio dobrana kompozycja warzyw i przypraw pozwala nadać doskonały smak domowym zupom, daniom mięsnym, rybnym i warzywnym. Warto pamiętać jednak, że Kucharek jest przyprawą o wszechstronnym zastosowaniu. Dlatego też doskonale sprawdzi się do sosów, sałatek, zapiekanek, marynat i panierek, farszów, past kanapkowych czy ciast wytrawnych.  Znajduje szerokie zastosowanie zarówno w codziennej kuchni Polaków, jak i w trakcie przyrządzania świątecznych potraw.

Sekret Kucharka tkwi w doborze starannie wyselekcjonowanych składników, które tworzą niepowtarzalną kompozycję smakową i aromatyczną. Dlatego też zmianie uległo jedynie opakowanie produktu, natomiast jego wyjątkowa receptura pozostaje wciąż ta sama. Kucharek to nadal niepowtarzalny smak oraz najlepsza jakość!

Średnia cena detaliczna dla Przyprawy do potraw Kucharek 200 g: 2,49 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF