Któż z nas nie lubi słodkiego masła orzechowego… Wielu potrafi jeść je łyżeczką prosto ze słoika, aż do chwili, gdy – ku rozpaczy – gdzieś na horyzoncie zaczyna majaczyć już dno opakowania. Na szczęście istnieje masło orzechowe, które śmiało można włączyć do swojej codziennej diety i nie trzeba się ograniczać w jego spożywaniu – mowa o Maśle orzechowym z kawałkami czekolady marki Primavika.

Masło to, w odróżnieniu od innych tego typu kremów, zawiera aż 61 % orzechów ziemnych. Dzięki temu zawiera ich wszystkie najlepsze właściwości włącznie z wysoką zawartością białka roślinnego oraz lecytyny. Dodatkowo zawarte w maśle mleko uzupełnia skład aminokwasowy białka orzechów, czyniąc je pełnowartościowym, czyli bogatym we wszystkie aminokwasy egzogenne, które musimy dostarczać organizmowi wraz z pożywieniem.

Masło orzechowe z kawałkami czekolady marki Primavika jest naprawdę smaczne. Nie jest przesadnie słodkie, ma wyraźny smak orzechów przełamany chrupiącymi kawałeczki czekolady, które rozpływają się w ustach. Intensywny, naturalny smak sprawia, że jest to produkt wysoko ceniony przez dorosłych a słodki czekoladowy dodatek wręcz uwielbiany jest przez dzieci.

Masło zostało zamknięte w nowym opakowaniu – klasycznym, szklanym słoiczku z praktyczną plastikową nakrętką, która umożliwia wartościowe przechowywanie produktu. Nowoczesna, pełna barw etykieta, która nawiązuje do najmłodszych konsumentów sprawia, że także oni nie mogą przejść obok niego obojętnie

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF