Marka Nivona prezentuje nową linię ekspresów do kawy CafeRomatica z linii 700. W tej nowoczesnej generacji ekspresów zastosowano innowacyjne rozwiązania w zaprojektowanym na nowo wzornictwie, jak i technologiach – wyrafinowanym systemie Aroma Balance, zintegrowanym systemie Bluetooth z aplikacją na smartfona oraz kolorowym wyświetlaczem TFT.

ekspres

Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica z linii 700 to niezawodne szwajcarskie mechanizmy oraz wysokiej jakości, w pełni automatyczne urządzenia. Nowoczesne trójwymiarowe wzornictwo pokazuje świeże i przełomowe spojrzenie na design. To także zintegrowany w ekspresach Bluetooth z aplikacją na smartfony, pracującą w systemach iOS i Android oraz kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości. Najnowsze urządzenia to także wyrafinowany system Aroma Balance, dzięki któremu można dobrać intensywność smaku kawy według własnego gustu. Nowe rozwiązania będą dostępne we wszystkich modelach linii 700.

Nowoczesne trójwymiarowe wzornictwo to najnowszy design, który wyraża niezwykle świeże i nowatorskie spojrzenie na wygląd ekspresu. Minimalizm został zastąpiony przełomowym rozwiązaniem w postaci obudowy wykonanej w technologii 3D, w kolorach czarnym, białym oraz srebrnym.

System Aroma Balance to jeszcze lepszy smak i więcej aromatu. Wyjątkowy system parzący kawę, w jakości profesjonalnych ekspresów kolbowych, pozwala ustawić intensywność kawy oraz wydobyć aromat z każdego jej ziarna. Dzięki wybraniu odpowiedniego profilu można dobrać intensywność napoju. Funkcja ta sprawia, iż można zrobić kawę spośród trzech różnych opcji: dynamicznej, stałej oraz intensywnej. Z jednego rodzaju ziarna można uzyskać zupełnie nowe odmiany smaku i aromatu kawy.

Zintegrowana technologia Bluetooth pozwala na sterowanie urządzeniem przy wykorzystaniu smartfona za pomocą aplikacji NIVONA-App. Za jej pomocą można przygotować kawę według gustu i preferencji użytkownika. Jednocześnie możliwe jest kontrolowanie parametrów ekspresu, takich jak liczba zrobionych kaw czy sprawdzenia terminu najbliższej wymiany filtra lub konieczności przeprowadzenia czyszczenia wraz z instrukcją, tak aby móc te czynności wykonać prawidłowo samodzielnie. Aplikacja NIVONA-App do pobrania na smartfona pracuje w systemach operacyjnych iOS i Android.

Ekran TFT to kolorowy wyświetlacz w języku polskim o dużej rozdzielczości. Wyraźne i czytelne ikony informują o poszczególnych funkcjach oraz rodzajach kaw zapewniając doskonałą obsługę przy pomocy jednego pokrętła.

Niezwykłe i nowatorskie rozwiązania zastosowane przez konstruktorów Nivona w nowej linii 700 są uzupełnieniem wielu innych funkcji, w jakie wyposażono ekspresy.

Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica z linii 700 oferują także możliwość zaprogramowania i przechowywania indywidulanych przepisów na kawę przy użyciu funkcji My Coffee. Co ważne przepisy zostaną od razu zapisane w pamięci urządzenia dzięki funkcji Programowania w czasie rzeczywistym wszystkich przepisów.

Wykorzystanie mleka do kawy staje się proste dzięki funkcji OneTouch Spumatore, która spienia je przy użyciu jednego przycisku dla dwóch filiżanek równocześnie. Płynna Regulacja mocy aromatu i temperatury gwarantuje przygotowanie kawy idealnie dopasowanej do naszych potrzeb.

Konstruktorzy Nivona ze szwajcarską dokładnością zaprogramowali także funkcje pozwalające monitorować zasoby, takie jak Automatyczne monitorowanie poziomu wody i ziaren kawy. Zadbali również o utrzymanie urządzenia w czystości dzięki automatycznym programom płukania, czyszczenia i odkamieniania, a także płukania spieniacza do mleka przy pomocy funkcji Automatyczny system czyszczenia systemu mlecznego Spumatore. Dodatkowe wyciszenie ekspresu odkrywa nowy komfort parzenia kawy o różnych porach dnia i nocy.

 Żaden ważny aspekt urządzenia nie uszedł uwadze inżynierów Nivona. Wysokiej klasy materiały, perfekcyjne wykonanie, łatwość użytkowania, innowacyjne rozwiązania z aplikacją mobilną oraz przełomowe, nowoczesne wzornictwo to cechy, które definiują nową linię 700 ekspresów marki Nivona.

A wszystko po to, aby ich użytkownik mógł odkryć nowy wymiar kawy.

Ceny detaliczne:

Nivona CafeRomatica 788 – około  3499 zł brutto

Nivona CafeRomatica 778 – około  3199 zł brutto

Nivona CafeRomatica 768 – około  3199 zł brutto

Nivona CafeRomatica 758 – około  2999 zł brutto

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF