„Super P! w szkole” – tak nazywa się nowa seria cukierków w mlecznej czekoladzie z nadzieniem owocowym produkowanych przez „Pszczółkę”, a skierowanych specjalnie do dzieci. W tym tygodniu trafią one do sklepów.

super_p1Cukierki można kupić aż w dwudziestu różnych wersjach graficznych prezentujących zajęcia szkolne, m.in. język angielski, fizykę, informatykę, biologię. Każdy z cukierków opatrzony jest zabawną historyjką nawiązującą do danego przedmiotu.

– Główną rolę w tych historyjkach odgrywa postać Super Pszczółki wzorowana na Superbohaterze. Super P! idzie do szkoły i uczestniczy w różnych zajęciach – powiedział Marek Spuz vel Szpos, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”. – Ten zabawny i kolorowy wizerunek z pewnością przypadnie do gustu naszym najmłodszym, a zarazem najwierniejszym konsumentom. Jestem przekonany, że docenią oni także pyszny smak naszych cukierków.

Super P! lada dzień trafią do sklepów, będzie je można kupić na wagę.

To kolejna nowość z Fabryki Cukierków „Pszczółka”, która w ostatnim czasie trafiła na rynek. Hitem okazały się Coffee Amo, cukierki w czekoladzie o czterech kawowych smakach oraz bakaliowe przekąski: Choco Nuts, Choco Raisins i Choco Cranberries. W najbliższym czasie „Pszczółka” zaprezentuje kolejne słodkie nowości.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF