Należąca do Nestlé marka PRINCESSA kusi pyszną nowością w swoim portfolio. Na rynku pojawił się wafelek PRINCESSA Zebra – chrupiący, delikatny i nieoblewany czekoladą! Po prostu wyjątkowy!

PRINCESSA ZebraPRINCESSA Zebra wyróżnia się doskonałą recepturą – chrupiący wafelek z dodatkiem kakao przekładany delikatnym mlecznym kremem. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy w ciągu dnia mają ochotę na pyszną i pożywną przekąskę. Brak czekolady sprawia, że wafelek nie topi się w palcach, więc idealnie sprawdzi się, np. w podróży. Można go wziąć do szkoły, pracy czy na wycieczkę – idealny na każdą porę roku. Najlepiej zawsze mieć w torebce na wypadek, gdy przyjdzie ochota na chwilę pysznej przyjemności.

Nazwa PRINCESSA Zebra nawiązuje do kontrastu pomiędzy ciemnymi listkami waflowymi oraz białymi warstwami mlecznego kremu. Stworzyliśmy ten wafelek z myślą o osobach aktywnych, które w pośpiechu między codziennymi zajęciami chcą przekąsić coś pożywnego i pysznego – mówi Agnieszka Biernacka, Marketing Manager odpowiedzialna za kategorię wafli w Nestlé Polska.

Oprócz smaku wafelek przyciąga atrakcyjną ceną – tylko 99 groszy!* Nowość wesprą specjalnie przygotowane, atrakcyjne materiały POS: zatowarowane standy, owijki, topery i plakaty.

*Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF