Foodpairing to sztuka łączenia smaków. Pizza Hut postanowiła pójść o krok dalej i na bazie smaków połączyła dwa różne dania. Zestawienie pizzy i sałatki nigdy nie wydawało się tak oczywiste, dlatego Nowa Pizza Duo to innowacyjne rozwiązanie na Twoim talerzu!

Pizza Hut Pizza DuoZ myślą o kobietach poszukujących nowości na wiosnę Pizza Hut przygotowała specjalne lekkie połączenie, doskonale wpisujące się w trend foodpairingu. Nowa Pizza Duo to idealne zestawienie smaku pizzy i sałatki!

Pizza na wyjątkowo delikatnym i cienkim cieście Tuscani i wiosenna sałatka w jednym daniu to doskonałe rozwiązanie na popołudniowy lunch z przyjaciółką. Całość dopełnia jedna z lemoniad smakowych np.  melonowa lub arbuzowa, która zachwyci podniebienie nawet najbardziej wybrednego smakosza.

Idea lekkiego połączenia szybko zdobyła serca wielu kobiet, które skorzystały ze specjalnej aplikacji umieszczonej na stronie www.pizzahut.pl. Odpowiadając na kilka prostych pytań można odnaleźć swoją pokrewną duszę, zdefiniować swój nastrój,
a także sprawdzić, z którym celebrytą najwięcej nas łączy. Nie czekaj! Wejdź na stronę www.PizzaHut.pl i odkryj swoje idealne połączenie!

Oferta promocyjna trwa od 6 maja do 30 czerwca 2014r. i jest dostępna codziennie, we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce. Nowa Pizza Duo występuje w  3 smakach lekkiego połączenia: Pizza Duo Pollo e Zucchini, Duo Salmone i Duo Azzurro. Przy wypełnieniu aplikacji i zakupie dwóch Pizza Duo otrzymuje się dwie lemoniady smakowe, do wyboru spośród:  arbuzowej, melonowej, grejpfrutowej i  mojito.

Nowa Pizza Duo – Genialnie proste i  smakowite! Zagraj z nami, odkryj swoje idealne połączenie i zaproś bliską osobę na wyjątkową, wiosenną i lekką ucztę!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF