Powszechnie wiadomo, że święta to czas, który uwielbiamy spędzać z rodziną i przyjaciółmi, a wtedy do filiżanki gorącej kawy czy herbaty idealnie pasuje coś słodkiego. Grupa Otmuchów, nie czekając na ostatnią chwilę, właśnie zakończyła pracę nad nowymi, świątecznymi edycjami wybranych słodyczy produkowanych przez PWC Odra oraz ZPC Otmuchów.


Z życzeniami pięknych świąt trafiły już na rynek wyjątkowe mleczka, chałwy, mikołajkowe czekoladki oraz bałwankowe żelki. Świąteczne mleczko pojawi się w trzech wersjach smakowych: czekoladowej, waniliowej i cappuccino. A jaka będzie gwiazdkowa „Chałwa z Odry”? W tym roku przygotowano chałwę sezamową o dwóch smakach – waniliowa oraz z bakaliami. „Chałwa z Odry” jest uwielbiana niezmiennie od 61 lat, a jej unikalna receptura pozostaje tajemnicą firmy PWC Odra.


Świąteczne smakołyki wyróżniają się zmienioną szatą graficzną, dzięki której mogą stać się prezentem bez dodatkowych opakowań. W opinii Polaków dawanie prezentów jest tak samo miłe, jak ich otrzymywanie, ale bywa przyczyną kłopotów. Co wybrać i dla kogo, na te pytania każdy musi odpowiedzieć sobie przed Gwiazdką sam, ale jedno jest pewne – dodanie do niespodzianki pod choinką słodyczy Grupy Otmuchów na pewno spotka się z aprobatą smakoszy.
Świąteczne smaki mleczka, czekoladek, chałwy oraz żelek to ukłon w stronę wielbicieli najlepiej sprzedających się produktów Grupy Kapitałowej Otmuchów. W skład Grupy wchodzą ZPC Otmuchów S.A., PWC Odra w Brzegu,, Jedność Sp. z o.o. we Wschowie, Victoria Sweet Sp. z o.o., Otmuchów Marketing Sp. z o.o. oraz Otmuchów Inwestycje Sp. z o.o. Grupa jest liczącym się w Polsce producentem na rynkach słodyczy, produktów śniadaniowych i słonych przekąsek.
Strategia Grupy zakłada m.in. umacnianie wybranych marek i ich pozycji na rynku. Nakłady inwestycyjne na rozwój i promocję najlepszych produktów w tym zmiany wyglądu opakowań, limitowane edycje smaków to dowód możliwości technologicznych i elastyczności firmy.

 
Opis świątecznych produktów Grupy Otmuchów:
 Chałwa sezamowa świąteczna o smaku waniliowym oraz z bakaliami – gramatura 200 g, cena ok. 7,2 zł
 Mleczko o smaku: waniliowym, czekoladowym, cappuccino – gramatura 330g, cena półkowa ok. 10 zł.
 Galaretki Opolanki w pudełku o kształcie choinki o smaku malinowym, cytrynowym i pomarańczowym. Gramatura pudełka 200g, cena półkowa ok. 6 zł.
 Gumki rozpuszczalne Yo! w pudełku bałwanka o smaku malinowym, truskawkowym, pomarańczowym. Gramatura 100g, cena półkowa ok. 5,5-5,7 zł. 3
 Bombka z Michałkami w środku. Gramatura 120g, cena półkowa ok. 5,70 zł
 Snow Jelly – żelki o smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym, wiśniowym. Gramatura torebki 80g, cena półkowa ok. 2 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF