Specjalnie dla wszystkich fanów Baru Sałatkowego, Pizza Hut przygotowała nowe, letnie smaki. Przyjdź, spróbuj i rozkoszuj się bogatą w witaminy owocowo – warzywną ucztą.

4Goszczący od ponad 20 lat w ofercie restauracji Pizza Hut, Bar Sałatkowy to kombinacja najróżniejszych, świeżych, sezonowych składników. Możemy tam znaleźć bogate w wartości odżywcze warzywa takie jak: brokuły, pomidory, ogórki, kukurydzę i wiele, wiele innych. Dostępne są również rozmaite sałatki oraz wyśmienite sosy, które podkreślają ich wspaniały smak.

Już od lipca w Barze Sałatkowym pojawią się zupełnie nowe i soczyste smaki. Znajdziesz tam owoce z całego świata, dostarczane przez lokalnych dostawców. Dla chcących zachować linię doskonałym wyborem będzie sałatka z wysokobiałkowego ananasa, soczystego kiwi i egzotycznego melona. Dla amatorów słodkości idealnym rozwiązaniem będzie owocowa kombinacja w połączeniu  z wyśmienitym, sosem czekoladowym.

Niekończące się możliwości komponowania powodują, że Bar Sałatkowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno na popołudnie
z przyjaciółką, jak i biznesowy lunch. Zacznij od zielonej bazy, dodaj ublubione składniki i sos, który połączy smaki, a na deser wybierz bombę owocowo-wiataminową, która doda energii na cały dzień!

Oferta promocyjna trwa od 1 lipca do 1 września 2014r. i jest dostępna codziennie, we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce.

Nowy, letni Bar Sałatkowy – rozsmakuj się w lekkości kolorowych warzyw i soczystych owoców.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF