Petit Beurre marki Jutrzenka zyskały nową odsłonę. Odświeżone opakowania eksponują herbatniki i komunikują ich kulinarne zastosowanie. Petit Beurre do pieczenia i Petit Beurre Ekstra Kruche idealnie sprawdzą się do przygotowania domowych ciast oraz słodkich deserów.

1Herbatniki Petit Beurre Jutrzenka to chrupiące ciastka, odpowiednie do zastosowania do ciast i deserów. Dzięki unikalnej recepturze, opracowanej w oparciu o ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie marki w produkcji herbatników typu Petit Beurre, stanowią gwarancję kulinarnego sukcesu. Petit Beurre do pieczenia i Petit Beurre Ekstra Kruche są dostępne w opakowaniach z przezroczystej folii, doskonale eksponujących herbatniki i komunikujących ich zastosowanie.

Chrupiące herbatniki Petit Beurre do pieczenia Jutrzenka doskonale sprawdzą się jako spody domowych ciast (np. serników, tart). Nie nasiąkają pod wpływem kremów i mas ani nie kruszą się podczas krojenia czy dopasowywania do formy. Można nimi zastąpić tradycyjne kruche ciasto.

Petit Beurre Ekstra Kruche od Jutrzenki to delikatne herbatniki, które urozmaicą desery na ciepło i zimno. Ich wykorzystanie przyspiesza proces przygotowania smakołyków. Petit Beurre Ekstra Kruche mogą stanowić bazę lub dodatek do słodkich przekąsek. Idealne na podwieczorek czy przyjęcie niespodziewanych gości.

Marka Jutrzenka poleca oryginalne przepisy autorstwa eksperta kulinarnego Jerzego Sobieniaka z herbatnikami Petit Beurre.

Producent: Colian Sp. z o.o.

Produkt:

Petit Beurre do pieczenia 100g – 1,10 zł

Petit Beurre Ekstra Kruche 55 g – 0,70 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF