Czekolady marki Goplana są już dostępne w nowej odsłonie. Metamorfozie poddano szatę graficzną opakowań i kształt czekoladowych kostek. Zmianom towarzyszy rozszerzenie oferty o wyjątkowe propozycje, w tym czekolady z nadzieniami pralin i cukierków marki Solidarność.

7Goplana w nowej odsłonie wyróżnia się odmienioną szatą graficzną opakowań. Większy, odświeżony logotyp na panelu w kolorze brązowym, budzi silne skojarzenia z czekoladą i jest jeszcze bardziej zauważalny na sklepowych półkach. Na etykietach nowych wariantów smakowych dominuje złota kolorystyka, podkreślająca wyjątkowość oferty. Z kolei wprowadzenie poziomej orientacji grafiki zapewnia lepsze możliwości ekspozycyjne czekolad. Efektem przeprowadzonych zmian jest bardziej nowoczesna i elegancka odsłona produktów.

Marka ujednoliciła gramatury małych tabliczek do 90 g. Trzon oferty czekolad Goplana stanowią kultowe Klasyczna Gorzka 90 g i Oryginalna Mleczna 90 g. Wymiary tabliczek zostały dopasowane do standardu rynkowego. Zmiany objęły również czekoladowe kostki, które kształtem nawiązują do pralin. Ponadto marka wprowadziła do oferty nowy format czekolad – duże tabliczki o gramaturze 230 g i 245 g, które idealne pasują do dzielenia się z najbliższymi, będąc jednocześnie doskonałym pomysłem na prezent.

Portfolio marki Goplana zostało rozszerzone o wyjątkowe propozycje. Dołączyły do niego tabliczki z nadzieniami popularnych pralin i cukierków Solidarności. Nowe warianty smakowe obejmują czekolady 90 gramowe: Mister Ron, Toffino i Złoty Orzech oraz duże: Choco Choco 245 g, Pistachio 245 g i Toffino 245 g. W dużym formacie nie mogło też zabraknąć kultowej Oryginalnej Mlecznej o gramaturze 230 g.

Produkty:

Czekolada Klasyczna Gorzka 90 g – 2,59 zł

Czekolada Klasyczna Gorzka z bakaliami 90 g – 2,59 zł

Czekolada Oryginalna Mleczna 90 g – 2,59 zł

Czekolada Oryginalna Mleczna z fistaszkami 90 g – 2,59 zł

Czekolada mleczna Mister Ron 90 g – 2,59 zł

Czekolada mleczna Toffino 90 g – 2,59 zł

Czekolada mleczna Złoty Orzech 90 g – 2,59 zł

Czekolada Oryginalna Mleczna 230 g – 9,90 zł

Czekolada mleczna Choco Choco 245 g – 9,90 zł

Czekolada mleczna Pistachio 245 g – 9,90 zł

Czekolada mleczna Toffino 245 g – 9,90 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF