Lodówka jest niezbędnym elementem w każdym domu. By była funkcjonalna warto dopasować ją pod kątem zabudowy w kuchni, a także zapotrzebowania. Dla osób poszukujących niewielkiego, oszczędnego urządzenia z zamrażalnikiem firma MPM wprowadza do swojej oferty model MPM-141-CZ-14H.


MPM-141-CZ-14HChłodziarka jako podstawowe wyposażenie kuchni pracuje nieustannie przez 24 godziny na dobę. W ten sposób przechowywana żywność zachowuje świeżość przez dłuższy czas. Kupując lodówkę warto dopasować pojemność do swoich potrzeb i ograniczyć w ten sposób zużycie energii. Nowy model MPM-141-CZ-14H o pojemności 103l, z 35-cio litrowym zamrażalnikiem w zupełności wystarczy dla dwuosobowej rodziny.

Urządzenie posiada 3 szklane, łatwe do utrzymania w czystości półki, których wysokość można regulować na kilku poziomach. Do przechowywania warzyw służy specjalny wysuwany pojemnik, a butelki i słoiki najlepiej trzymać w balkonikach na drzwiach. Z kolei większe zapasy żywności warto zamrozić. Zamrażalnik górny wyposażony jest z dodatkową półkę, dzięki czemu segregacja i ustawianie pojemników z przygotowanymi obiadami są bardzo proste. Ponadto, chłodziarka ma 130 cm wysokości i może służyć jako dodatkowy blat w kuchni.

Model MPM-141-CZ-14H to niewielkich rozmiarów, prosta w obsłudze chłodziarka z zamrażalnikiem górnym. Całkowita pojemność 141l pozwala przechowywać dwuosobowej rodzinie zarówno produkty spożywcze codzienne, jak i zapasy żywności.

Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem górnym MPM-141-CZ-14H

Cena: 769 zł

Rodzaj:

sprężarkowa
kolor biały

Funkcje:

drzwi lewo/prawo

Wyposażenie:

półka w zamrażalniku
3 szklane półki w części chłodniczej
pojemnik na warzywa
blat

Parametry techniczne:

pojemność całkowita: 141 l
masa urządzenia netto: 37 kg
masa urządzenia brutto: 40 kg
czynnik chłodniczy: R600a
poziom hałasu: LWA = 42 dB
roczne zużycie energii: 179 kWh/rok
moc: 100 W
zasilanie: 220-240 V ~ 50 Hz

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF