Popularny w Polsce keks znany jest od wieków. Ten słodki wypiek doceniono już w starożytnym Rzymie. Podobnie, jak dziś, ciasto przygotowywano z mieszanką specjalnie wyselekcjonowanych, słodkich bakalii. W kuchni staropolskiej keks przekładany był kilkoma warstwami suszonych owoców i orzechów, wszystko po to, żeby jak najdłużej rozkoszować się tym niepowtarzalnym smakiem i aromatem bakalii. Dziś chętnie przygotowujemy nowoczesne wypieki, mimo to pozostajemy wierni tradycyjnym smakom. Bakalland wychodząc naprzeciw naszym potrzebom, wprowadza nową mieszankę specjalnie skomponowanych bakalii w porcjach w sam raz na jedno ciasto, która sprawi, że domowy keks nabierze wyjątkowego smaku.

Bakalland_Mieszanka keksowa tacka90Mieszanka keksowa Bakalland zawdzięcza swój niepowtarzalny smak kompozycji aż ośmiu najwyższej jakości owoców, m.in.: wiśni, czereśni, pomarańczy, agrestu, dzięki którym każdy wypiek będzie zachwycać smakiem i cieszyć oczy intensywnym kolorem. Można stosować ją w tradycyjnych słodkościach, takich jak świąteczne bogate keksy, babki czy apetyczne rolady. Idealnie sprawdzi się również jako składnik i dodatek dekoracyjny do nowoczesnych babeczek. Intensywny aromat mieszanki keksowej, który zawdzięcza soczystym i specjalnie wyselekcjonowanym bakaliom, nadaje wypiekom słodkiego, niepowtarzalnego wyrazu. Moc kolorów, które nadaje mieszance kompozycja aż ośmiu owoców sprawia, że przygotowane słodkości doskonale prezentują się na stole, zachwycając domowników i zaproszonych gości.

Mieszanka keksowa idealnie sprawdzi się jako produkt, do przygotowania wypieków, w przypadku niespodziewanych gości. Poręczne i łatwe w użyciu opakowanie zostało stworzone  jako jedna porcja dodatku do wypieków. Szacowana cena: 2,99 złotych za 90 g.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF