W sobotę, 11 sierpnia 2012 roku, otwarta została kolejna lodziarnia firmowa Grycan w Krakowie. Lodów z oferty marki Grycan – Lody od pokoleń spróbować można teraz w Centrum Handlowym M1 mieszczącym się przy Alei Pokoju 67. Budynek o powierzchni 50 000m² jest laureatem plebiscytu architektonicznego na Najlepszy Obiekt Użyteczności Publicznej w Krakowie oraz jednym z najpopularniejszych centrów zakupowych w mieście.

Nowa lodziarnia Grycan mieści się na poziomie 0 w CH M1. Jest to pierwszy punkt marki Grycan w znanym centrum handlowym. Wyspa zajmuje powierzchnię 45 m², na których dla gości przygotowano jedenaście stolików.  Oferowane menu obejmuje 36 smaków lodów dostępnych na porcje oraz desery lodowe. Klienci wybierać mogą  z oferty stałej i zmieniających się ofert specjalnych, takich jak przygotowana na lato propozycja Malinowa magia – kompozycja trzech smaków lodów: sorbetu z malin, stracciatella i czekoladowych uzupełnionych bitą śmietaną i musem malinowym. Poza lodami i lodowymi deserami na klientów czekają także rurki z bitą śmietaną oraz różnego rodzaju napoje m.in. świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz kawa parzona z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej specjalnie przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów. Lodziarnia czynna jest w godzinach otwarcia Centrum Handlowego M1 czyli od poniedziałku do soboty między 9:00 a 21:00 oraz w niedzielę między 10:00 a 20:00.

Lodziarnia w CH M1 jest szóstym w Krakowie lokalem firmy Grycan – Lody od pokoleń. Wielbiciele marki mogą znaleźć dwa punkty sprzedaży w  Galerii Kazimierz przy ul. Podgórskiej 34 oraz w Bonarka City Center przy ul. Kamieńskiego 11 oraz jedną lodziarnię w CH Krokus przy ul. Bora – Komorowskiego 37.

Lody marki Grycan powstają w podwarszawskim zakładzie firmy przy użyciu tradycyjnych metod, według sprawdzonych i najlepszych receptur, na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych składników. Bakalie i owoce na lody i sorbety są starannie selekcjonowane i przygotowywane. Sorbety powstają z najlepszej jakości, ręcznie obieranych i wyciskanych owoców, co gwarantuje im w pełni naturalny smak.

 

***

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu ośmiu lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą sieć lodziarni firmowych w Polsce, która obecnie liczy ponad 100 lokali. Oferta marki Grycan zawiera ok. 60 różnych smaków lodów, zarówno tych na bazie śmietanki kremówki, jak i sorbetów z owoców oraz wybór kilkudziesięciu kompozycji deserów lodowych. Ponadto w sprzedaży detalicznej znajdują się familijne lody tradycyjne w opakowaniach 1100 ml, 900 ml i 500 ml i sorbety w opakowaniach 500 ml oraz „Porcyjka z łyżeczką” – impulsowe lody w kubeczku 150 ml z łyżeczką. Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki – Magdaleny.

 

Lody Grycan to wyjątkowy smak i najwyższa jakość, którą gwarantuje sam Zbigniew Grycan. Tworzone z poszanowaniem tradycji przekazywanej w rodzinie Grycanów z pokolenia na pokolenie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF