Samsung Electronics prezentuje nową chłodziarkę i zamrażarkę z linii Twin. Dzięki możliwości zestawienia ze sobą obu urządzeń, można otrzymać dużą i wygodną przestrzeń do przechowywania produktów spożywczych. Dodatkowo, wydajna praca urządzenia pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną w gospodarstwie domowym.

rr35h6165ss-002-r-perspective-silverNowe propozycje sprzętu kuchennego od Samsung: chłodziarka (RR35H6165SS) i zamrażarka (RZ28H6165SS) to zestaw, który powstał z myślą o rodzinach przechowujących duże ilości żywności, ale nie lubiących płacić wysokich rachunków za prąd. Dzięki możliwość zestawienia lodówki i zamrażarki razem, otrzymujemy do dyspozycji niezwykle dużą przestrzeń. Oba urządzenia zostały wyposażone w kompresor Digital Inverter – czujniki zewnętrzne i wewnętrzne pozwalają kompresorowi dostosować pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. Dzięki temu kontrolowane jest zużycie energii elektrycznej, a dodatkowo – praca chłodziarki i zamrażarki jest wyjątkowo cicha 41 dB (A). Urządzenia wyróżniają się klasą energetyczną A++.

Oba produkty mają wbudowany system No Frost zapewniający automatyczne rozmrażanie oraz powstrzymujący szron przed osadzaniem się na przechowywanej żywności.Stały poziom temperatury zapewniainnowacyjny system obiegu powietrza Multi Air Flow, utrzymujący równą i stałą temperaturę w całym wnętrzu chłodziarki.

Urządzenia są przeznaczone dla rodzin, które często przygotowują w domu potrawy i w ciągu całego dnia wielokrotnie sięgają po przekąski czy napoje. Projektanci Samsung zastosowali bardzo wygodny układ półek, szuflad i głębokich balkoników (chłodziarka ma dodatkowo składaną półkę, idealną na wysokie lub duże naczynia), dzięki czemu łatwo ulokować dużą ilość jedzenia i w wygodny sposób po nie sięgnąć (pojemność chłodziarki wynosi 350 l, natomiast zamrażarki – 277 l).
rz28h6165ss-002-r-perspective-silverW chłodziarce są dwie szuflady, z czego jedna ma regulowany poziom wilgotności, dzięki czemu można w niej dłużej przechowywać warzywa. Jest też specjalny ruchomy pojemnik na produkty delikatesowe. Natomiast miłośników wina ucieszy specjalna półka, na której można przechowywać butelki z trunkami. W zamrażarce została zastosowana technologia Power Freeze, umożliwiająca szybkie zamrażanie oraz kostkarka twistowa.

Oba urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, wszystkie półki w chłodziarce i zamrażarce zostały wykończone metalem. Poza tym produkty wyróżniają się znakomitym, minimalistycznym designem, który podkreśli każdą nowocześnie urządzoną kuchnię. Wieżowe oświetlenie LED wewnątrz chłodziarki tworzy przyjemną atmosferę, a w zamrażarce zastosowano górne oświertlenie LE. Wszystkie parametry pracy urządzeń można kontrolować na wyświetlaczu LCD.  Dla wygody użytkowników w obu przypadkach Samsung zastosował specjalną rączkę Easy Handle, dzięki czemu nawet dziecko poradzi sobie z otworzeniem drzwi chłodziarki i zamrażarki.

Chłodziarka RR35H6165SS i zamrażarka RZ28H6165SS można złączyć ze sobą uzyskując jeden niezawodny zestaw. Sugerowana przez producenta cena detaliczna chłodziarki wynosi 4449 PLN, a zamrażarki – 4449 PLN.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF