Specjalna linia białych urządzeń to nowa gama urządzeń, która charakteryzuje się bogatszym wyposażeniem niż tradycyjna linia żółtych urządzeń. 

Odkurzacz piorący SE 6.100 – rozwiązanie dla alergików oraz właścicieli zwierząt domowych 

Do grupy odkurzaczy piorących w ofercie Kärcher, dołącza nowy model – SE 6.100 z serii Home Line. Urządzenie to dogłębnie czyści dywany, wykładziny i obicia mebli tapicerowanych wykorzystując funkcję prania. W szczególności urządzenie to jest bardzo przydatne w gospodarstwach domowych, gdzie kurz, sierść zwierząt jest problemem dla alergików. Odkurzacz piorący z zastosowaniem środka czyszczącego RM 772, jest w stanie efektywnie przeciwdziałać roztoczom, pozostawiając dywan w higienicznej czystości. Bogate wyposażenie (m.in. dysza z adapterem do podłóg twardych, ssawki: szczelinowa i do tapicerki oraz próbka środka czyszczącego), zapewniają wysoką skuteczność pracy SE 6.100. Ergonomiczny kształt, pozycja parkowania oraz listwa odbojowa sprawiają, iż odkurzacz jest o wiele łatwiejszy w eksploatacji i odporny na uszkodzenia.

Home_Line_prod_compo_1-38003-300DPI

Myjka do okien WV 75 plus – innowacyjna w każdym względzie! 
Myjka do czyszczenia okien WV 50 Plus to urządzenie, które nie tylko skraca czas pracy ale również gwarantuje komfort mycia okien! Urządzenie przeznaczone jest do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych. Wystarczy spryskać powierzchnię środkiem czyszczącym i przetrzeć padem z mikrofibry, a następnie odessać (odkurzyć!) całą wilgoć razem z rozpuszczonym brudem. WV 75 Plus to zestaw składający się z myjki do okien, spryskiwacza z padem z mikrofibry, ściągaczki do okien 280 mm i dodatkowo ściągaczki 170 mm oraz koncentratu do mycia okien.

Parownica SC 3.000 – multitalent wśród parownic 
Nowa biała parownica Kärcher jest produktem przyjaznym środo¬wisku. Technologia czyszczenia parowego nie dość, że nie wymaga stosowania czyszczących środków che¬micznych, to równocześnie ogranicza zużycie wody, skracając czas pracy nawet o połowę. Dzięki bogatemu wyposażeniu parownica czyści różnorodne powierzchnie wodoodporne: poczynając od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową, doskonale usuwając ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Bogate dodatkowe wyposażenie: dysza Power oraz ściągaczka do okien umożliwia wielość zastosowań a liczne udogodnienia jak: krótszy czas nagrzewania (6 minut), większa moc grzałki (1800 W), wyższe ciśnienie, dłuższy kabel (5m) sprawiają, iż model ten staje się multitalentem wśród parownic.

Szczotka akumulatorowa K 65 plus – błyskawiczne porządki 
K 65 to akumulatorowa szczotka, która zbiera suche śmieci z różnego rodzaju podłóg twardych oraz dywanów. Doskonale sprawdza się w każdym domu i mieszkaniu zwłaszcza, gdy brakuje czasu na gruntowne porządki. Polecana właścicielom zwierząt domowych, gdyż z łatwością usuwa ich sierść z podłóg i dywanów. Pracuje bardzo cicho (56dB). Na wyposażeniu znajduje się ładowarka i akumulator oraz uchwyt ścienny.

Produkty przeznaczone do sprzedaży w specjalistycznych sklepach RTV / AGD.

Więcej informacji na stronie: http://www.karcher.pl

Źródło: http://www.pressoffice.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF