W sierpniu na sklepowych półkach pojawił się Somersby Apple Blend 2016 – nowy wariant dobrze znanego konsumentom napoju piwnego, stworzony dzięki unikalnemu połączeniu różnych odmian jabłek.

Somersby Apple Blend 2016_3Koniec letnich wyjazdów, początek jesiennych spotkań

Koniec wakacji wcale nie musi oznaczać zakończenia wszystkiego, co najlepsze. Jesienią, gdy wracamy do domu, mamy okazję znów spotkać dawno niewidzianych przyjaciół i znajomych, z którymi wspólnie celebrujemy chwile racząc się opowieściami o letnich przygodach.

W tym roku delektowanie się jesiennymi spotkaniami w gronie bliskich nabierze niepowtarzalnego smaku dojrzałych, soczystych i przepełnionych słońcem jabłek zawartych w Somersby Apple Blend 2016. Nowy wariant popularnego napoju piwnego powstał w hołdzie dla jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych w Polsce owoców, którego największe zbiory zaczynają się właśnie teraz.

Somersby Apple Blend 2016 to także odpowiedź na oczekiwania konsumentów, którzy coraz częściej poszukują nowości, zwłaszcza wśród piwnych specjalności oraz piw smakowych.[i]

Jabłkowy smak i zapach sadu

Premierowa edycja Somersby Apple Blend 2016 została stworzona z wielu popularnych odmian jabłek, w tym Golden Delicious. Somersby ma lekki, półsłodki smak, apetyczny zapach, który przenosi nas do sadu pełnego dojrzałych owoców oraz naturalnie mętną konsystencję.

Somersby Apple Blend 2016 został stworzony tak, by jego smak doskonale komponował się z wieloma potrawami, w szczególności z pieczonymi jesiennymi warzywami, tartą, makaronem i daniami mięsnymi. Warto postawić go na stole wśród wielu różnych pysznych dań i wzbogacić
w ten sposób przyjemne chwile ze znajomymi.

– Mamy nadzieję, że nowy Somersby Apple Blend 2016 stanie się inspiracją do radosnych spotkań towarzyskich przez całą jesień i pozwoli na wyciśnięcie z tej urokliwej pory roku jak najwięcej soczystych smaków. – podsumowała Joanna Dmochowska, Senior International Brands Manager.

Somersby Apple Blend 2016 (zawartość alkoholu 4,5%) jest dostępny w sprzedaży od końca lata do końca jesieni w sugerowanej cenie detalicznej 4,49 zł, butelka 0,4 l.

Wsparcie marketingowe dla Somersby Apple Blend 2016 zakłada wielokanałową komunikację przede wszystkim w mediach społecznościowych (min. Facebook, Twitter, Instagram), jak również współpracę z blogerami i celebrytami.

[i]  Udział piwa spożywanego przy wybranych okazjach, %okazji podczas której wybierane jest piwo +23% specjalności, +16% piwa smakowe, vol z ACNielsen na MAT za rok 2015

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF