Modny dodatek tego lata dla każdej dziewczyny… to butelka nowej herbaty Fitella Nice Tea Lemon . Dla miłośniczek klasycznego smaku pojawiła się herbata mrożona Fitella Nice Tea cytrynowa. Dołączyła do obecnych na rynku smaków Fitella Nice Tea żurawina z aloesem oraz Fitella Nice Tea brzoskwiniowa. Sezon letni w pełni, upały nas nie opuszczają. Ale dzięki herbacie NICE TEA, możemy liczyć na mega orzeźwienie !!!

 

Nie ma lepszego sposobu na zaspokojenie pragnienia niż dobrze zmrożona czarna herbata z delikatnym cytrusowym posmakiem. NICE-TEA_fitella_black--lemonFitella Nice Tea Cytrynowa to zdrowa alternatywa dla słodkich soków oraz napojów gazowanych. Dzięki wysokiej zawartości ekstraktów z herbaty sprzyja oczyszczaniu organizmu i dodaje energii .

 

Herbata Fitella Nice Tea dostępna jest w trzech kompozycjach smakowych. Miłośnicy walorów zielonej herbaty odnajdą w niej aromat żurawiny i aloesu. Dla osób lubiących aromat mocnej herbaty i owocowe doznania, proponujemy Fitella Nice Tea – herbatę czarną z dodatkiem brzoskwini i nowość herbatę czarną z dodatkiem cytryny.

 

Niepowtarzalna butelka w stylu glamour, świetnie prezentuje się zarówno w dłoni, jak i damskiej, modnej torebce. Fitella Nice Tea – Feel Nice!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF