Z nowym rokiem czas na nową odsłonę gwiazdorskiej kanapki – Rockera w dwóch wersjach – klasycznej i „fresh” z dodatkiem świeżych warzyw! W obu znajdziesz przygotowanego zgodnie z unikalną recepturą soczystego kurczaka w panierce. Dodatkowo w wersji „fresh”, wystąpi on w towarzystwie świeżego pomidora, sałaty i ogórka z dodatkiem sosu majonezowego. Wszystkie pyszności są schowane w lekko chrupiącej tostowanej bułce. Takie smakowe kompozycje potrafią rozbujać!

r

Kanapki Rocker i Rocker Fresh to smakowity kąsek dla fanów jedynej w swoim rodzaju receptury Colonela Sandersa i dodatków w najlepszym wydaniu. Przepyszny kurczak KFC dostępny jest teraz w dwóch gwiazdorskich wersjach: z kiszonym ogórkiem w wydaniu klasycznym lub w opcji warzywnej z pomidorem, sałatą oraz ogórkiem, a do tego kremowy majonez i odrobina keczupu, wszystko przygotowane ze świeżych i najlepszych składników – czy potrzeba czegoś więcej, by rozbujać kulinarną wyobraźnię?
Kanapki dostępne są również w gwiazdorskich Rocker Boxie, w którego skład wchodzą dwie kanapki Rocker: klasyczna kanapka Rocker lub nowa, wzbogacona świeżymi warzywami, kanapka Rocker Fresh, trzy skrzydełka Hot Wings, duża porcja frytek oraz napój z dolewką.

Swoją pierwszą w życiu restaurację Colonel Sanders otworzył w 1930 r., a już 5 lat później była ona rekomendowana w prestiżowym przewodniku „Adventures in Good Eating”. Kombinacja sekretnej receptury, stworzonej na bazie 11 ziół i przypraw oraz chrupiącej panierki, powstała w roku 1940 i od tamtej pory podbija nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Pozostaje też najpilniej strzeżoną tajemnicą firmy – oryginalna receptura założyciela przechowywana jest w firmowym skarbcu w siedzibie firmy w amerykańskim Louisville.

KFC_Rocker BoxRocker oraz Rocker Fresh, idealnie pasujące do drogi wyznaczonej przez ikonę amerykańskiej kuchni, to doskonałe propozycje zarówno dla zdeklarowanych wielbicieli kurczaków z KFC, jak i początkujących smakoszy. Pyszna, tostowana bułka w połączeniu z oryginalnym kurczakiem KFC – świeżym, niemrożonym
i nieprzetworzonym, przywożonym przez lokalnych dostawców 3 razy w tygodniu, a tuż przed podaniem ręcznie panierowanym przez kucharza, jest gwarancją gwiazdorskiej uczty. Soczyste mięso w pysznej chrupiącej panierce – fundament marki KFC – natychmiast przypomina smak legendarnych kubełków
i niewykluczone, że nie uda się poprzestać na tylko jednej kanapce… Na szczęście Rocker oraz Rocker Fresh, jak wszystkie inne produkty KFC, to wysoka jakość i sprawny serwis – w dobrej cenie!

Kanapki Rocker, Rocker Fresh oraz Rocker Box dostępne są w restauracjach KFC na terenie całego kraju w cenie:

Rocker – 4,50 zł
Rocker Fresh – 4,95 zł
Rocker Box – 19,95 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF