FANTA, jeden z najpopularniejszych napojów o smaku owocowym*, wprowadza nową, „zakręconą” butelkę inspirowaną orzeźwiającą pomarańczą. Nowa, jeszcze bardziej pomarańczowa FANTA to idealny partner letnich wycieczek i spotkań nastolatków. Dzięki ulepszonej formule bez konserwantów, z wyższą zawartością soku owocowego i naturalnymi aromatami gwarantuje mocne orzeźwienie i intensywny smak. Z nową FANTĄ przepyszne będą wszystkie letnie chwile i wakacyjne wspomnienia!

NOWA_FANTA_plakat_B2Napoje gazowane cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród młodzieży, która uwielbia mieć je zawsze przy sobie w torbie, plecaku, na rowerze i rolkach, podczas zajęć sportowych, czy letnich biwaków. Nowa, jeszcze bardziej pomarańczowa FANTA z naturalnymi aromatami, bez konserwantów i z wyższą zawartością soku jest idealną odpowiedzią na potrzeby nastolatków, a także ich matek, pragnących dać swoim dzieciom wszystko to, co najlepsze. Receptura nowej FANTY, oparta na składnikach najwyższej jakości, wzbogacona jeszcze większą zawartością soku owocowego i naturalnych aromatów to gwarancja świetnej zabawy w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. Wysokie stężenie bąbelków w każdym łyku oraz doskonale intensywny owocowy smak będą towarzyszyć letnim przygodom,
a także umilą wakacyjne wspomnienia.

Nowe opakowanie FANTY odzwierciedla jej owocowy smak i współgra z unowocześnionym logo oraz wyrazistą kolorystyką, tworząc świeże i szalone połączenie. „Zakręcony” kształt butelki ma wyróżniać FANTĘ na sklepowych półkach, zachęcając nastolatków i ich matki do jej odkrycia, skosztowania i dzielenia się z innymi.

FANTA jest sprzedawana w butelkach plastikowych o pojemności 0.5L, 1L, 1.5L, 1.75, 2.0L, 2.25L i puszkach o pojemności 200ml i 330 ml.

Sugerowana cena detaliczna FANTA w butelce o pojemności 0.5L to 2,99 PLN.

https://www.youtube.com/user/fanta

https://www.instagram.com/fantapolska/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF