Jaki klimat zapewnić naszym przetworom i ulubionym warzywom, czy owocom, by przedłużyć ich świeżość, a przez to rzadziej wychodzić na zakupy? Z odpowiedzią przychodzi nowa chłodziarko-zamrażarka z serii glassDoor, wyróżniająca się szufladą hydroFresh i systemem noFrost, dzięki któremu nie musimy pamiętać o rozmrażaniu.

zdjecie3Wybór nowej chłodziarko-zamrażarki KG36NSB31 z oferty marki Siemens to inwestycja przede wszystkim w technologię i innowacje, bez których trudno dziś sobie wyobrazić współczesną kuchnię. Wyposażona w szufladę hydroFresh, przynosi gotowe rozwiązanie dla właściwego przechowywania warzyw i owoców. Umieszczając je w szufladzie  i wybierając odpowiednio  mniejszą lub większą wilgotność w jej wnętrzu, przyczyniamy się do zachowania ich wartości odżywczych oraz przedłużenia ich świeżości nawet do dwóch razy dłużej. Regulację wilgotności obsługuje specjalny suwak, który zmniejsza lub zwiększa jej poziom w zależności od zawartości komory hydroFresh. Odpowiednią cyrkulację powietrza wspiera ponadto system noFrost. Dzięki niemu raz na zawsze rozprawiamy się z koniecznością rozmrażania, na naszych produktach nie osadza się szron i lód. Ponadto, zyskujemy do zagospodarowania jeszcze więcej przestrzeni we wnętrzu urządzenia. Jak to możliwe? Chłodziarka sama odprowadza wilgoć z wnętrza za pomocą wymuszonego obiegu powietrza,  trafia ona do parownika – miejsca, w którym zamienia się w lód. Lód ten jest z kolei podgrzewany przez grzałkę, w wyniku czego rozpuszcza się, a następnie zostaje odparowany. Wyposażenie chłodziarki w system noFrost wpływa również na lepszą wydajność zamrażarki, zwiększając jej efektywność energetyczną. Pełną gamę innowacji, dopełnia także funkcjasupermrożenia, utrzymująca zamrożone już produkty w idealnym stanie, a świeże zamrażając na tyle szybko, by zachowały one witaminy, wartości odżywcze, wygląd i walory smakowe. Supermrożenie gwarantuje, że przy zamrażaniu świeżej żywności temperatura w zamrażarce nie podniesie się i dzięki temu, nie naruszy stanu znajdujących się już w jej wnętrzu przetworów. Funkcję należy uruchomić co najmniej 4-6 godzin przed uzupełnieniem urządzenia o nowe zapasy.

Chłód w pięknej formie
Chłodziarko-zamrażarkę KG36NSB31 wyróżnia lśniący front, przypisany całej serii urządzeń glassDoor. Poza niezwykle eleganckim wyglądem, szklane drzwi są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim praktyczne i wygodne w pielęgnacji. Stylowy wygląd urządzenia dopełnia elektroniczny panel sterowania touchControl, znajdujący się na drzwiach chłodziarki. Dzięki niemu precyzyjnie ustawimy temperaturę osobno dla każdej strefy – chłodzenia i zamrażania.

Chłodziarko-zamrażarka KG36NSB31

 • hydroFresh
 • supermrożenie
 • elektroniczny panel sterowania
 • noFrost
 • klasa efektywności energetycznej A++
 • Cena:  5889 zł

Więcej informacji na:

http://www.siemens-home.pl

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF