Do tej pory wszystkie dostępne na rynku zmywarki wykorzystywały technologię, która nie zawsze gwarantowała idealną czystość naczyń. Opracowana przez firmę Samsung pionierska metoda zmywania opiera się na wykorzystaniu tzw. ściany wody. Po raz pierwszy od 150 lat mamy więc do czynienia z przełomem technologicznym, który rewolucyjnie poprawia jakość mycia, a dodatkowo dzięki nowoczesnym funkcjom zastosowanym w urządzeniu, zmywanie naczyń jest jeszcze prostsze.

dw60h9950fs_001_front_silverPrzełom technologiczny i profesjonalna czystość

Dotychczas usuwanie zabrudzeń w zmywarce odbywa się poprzez natryskiwanie pod ciśnieniem wody o różnej temperaturze na umieszczone w niej naczynia. Ten cykl powtarzany jest kilkukrotnie. Podczas zmywania woda jest rozprowadzana za pomocą dwóch „śmigieł”, co powoduje, że naczynia znajdujące się w narożnikach zmywarki mogą zostać umyte niedokładnie.

W zmywarce Samsung WaterWall™ tradycyjne, dolne śmigło zastąpione zostało mechanizmem poruszającym się w linii prostej po dnie zmywarki. W poziomą, ruchomą belkę uderzają strumienie wody pod dużym ciśnieniem tworząc ścianę wody. To przełomowe rozwiązanie zapewnia stałe, wysokie ciśnienie wody w ciągu całego procesu zmywania. System wytwarza silną ścianę wody od krawędzi do krawędzi zmywarki, dokładnie myjąc wszystkie naczynia. Jest to pierwsza i jedyna taka technologia, która umożliwia perfekcyjne dotarcie wody do każdego zakamarka urządzenia sprawiając, że naczynia są idealnie czyste i lśniące.

Ciekawym i rewolucyjnym rozwiązaniem, które znajdziemy tylko w zmywarce Samsung WaterWall™ jest także możliwości podzielenia dolnego kosza na dwie strefy zmywania różniące się intensywnością ściany wody. Jednocześnie więc można myć zarówno mocno zabrudzone garnki, jak i delikatne szklanki. Energooszczędność urządzenia gwarantuje klasa A++.

dw60h9950fs_007_left_open_silverKomfort użytkowania

Oprócz technologii gwarantującej perfekcyjną czystość naczyń, zmywarka Samsung WaterWall™ zapewnia także wysoki komfort użytkowania. Noże i widelce układamy do zmywania na wygodnej, elastycznej tacy FlexTrey, a po zmywaniu chwytamy za jej brzegi i wyjmujemy ze zmywarki.

Wśród praktycznych rozwiązań, na uwagę zasługują także: funkcja Speed Booster umożliwiająca skrócenie czasu zmywania nawet o 30% oraz funkcja połowy załadunku, gdy chcemy umyć naczynia zajmujące tylko część objętości zmywarki.

Wyjątkowy design

Eleganckie, minimalistyczne wykończenie sprawia, że zmywarka Samsung WaterWall™ jest dopełnieniem nowoczesnej kuchni. Wyświetlacz Star Display znajdujący się na drzwiach wskazuje postęp zmywania, a po zakończeniu pracy staje się praktycznie niewidoczny. Dzięki specjalnej powierzchni urządzenia, nie musimy się także obawiać nieestetycznych odcisków palców i zabrudzeń.

Innowacyjność opracowanej przez Samsung technologii WaterWall™ zabezpieczona została międzynarodowym patentem. Sugerowana cena detaliczna zmywarki to 5799 PLN.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF