Jesień to czas, w którym coraz częściej sięgamy po produkty czekoladowe. Coraz chłodniejsze i dłuższe wieczory sprzyjającą temu aby podnieść nieco poziom endorfin odrobiną czekoladowej przyjemności. Warto wówczas sięgnąć po czekoladki: Malaga , Kasztanki i Tiki Taki. Już od początku listopada rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej tych kultowych

345Wszyscy kochają czekoladki z Wawelu za to, że się nie zmieniają. Najwyższa jakość, niepowtarzalny smak oraz kształt pralin Malaga, Kasztanki i Tiki Taki towarzyszy pokoleniom czekoladowych miłośników. Właśnie taki przekaz można obejrzeć w spocie reklamowym kultowego już trio. Ewa zakochała się w Maladze w młodości, Kasia do Kasztanków wróciła po latach, Iwona dla Tiki Taków straciła głowę niedawno, Jaś właśnie się zakochuje. Każdy kto raz spróbował pralin z Wawelu z pewnością ma swoją historię z czekoladą w tle.

 

Kampania reklamowa czekoladek nadziewanych Malaga, Kasztanki i Tiki Taki startuje 6 listopada i potrwa do 15 grudnia. Będzie obywała się w dwóch odsłonach. Kampania telewizyjna, która emitowana będzie w postaci spotów 30s aktorskich i 15 s produktowych  w największych stacjach tv i stacjach sat.-kablowych od 6 do  30 listopada oraz kampania outdoorowa, zaplanowana w największych miastach Polski, która potrwa od początku listopada do 15 grudnia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF