Zbliżające się Święta to najlepszy moment, by obdarować drugą osobę czymś naprawdę wyjątkowym. Takim prezentem może być bez wątpienia butelka wyrafinowanego alkoholu. To upominek z klasą, który śmiało można podarować zarówno ukochanemu, członkom rodziny, przyjaciołom jak i partnerom biznesowym. Specjalne na tą okazję firma Diageo, producent i dystrybutor najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie przygotował kilka limitowanych świątecznych wariantów swoich produktów.

DLA POSZUKIWACZY NAJCZYSTSZYCH SMAKÓW –  SMIRNOFF BLACK

Limitowana edycja Smirnoff Black 0.7l w zestawie prezentowym z dwoma kieliszkami lub w eleganckim kartoniku to propozycja dla tych, którzy lubią dawać innym to, co najlepsze. Wódka Smirnoff Black jest wytwarzana w małych partiach w unikalnym procesie czterokrotnej destylacji i jednokrotnej filtracji. Jest trzykrotnie destylowana w stalowych kolumnach, a następnie podlega czwartej destylacji w ponad 150-letnim miedzianym alembiku, dzięki czemu charakteryzuje sie delikatnym, owocowym aromatem i smakiem. Jednokrotna filtracja przy wykorzystaniu węgla drzewnego zapewnia wyjątkowa czystość, nie pozbawiając jednocześnie wódki jej szczególnego charakteru. Cena ok. 50 PLN.

 

DLA KONESERÓW INTENSYWNEGO SMAKU –  JOHNNIE WALKER® DOUBLE BLACK™

Wariant stworzony z myślą o miłośnikach charakterystycznego i głębokiego smaku whisky. Rezultat ten uzyskano dzięki
kupażowi najlepszych whisky typu single malt o specyficznej torfowej nucie smakowej, produkowanych na zachodzie Szkocji, z których najmłodsza dojrzewała przynajmniej 12 lat. Dojrzałość smaku i jego charakterystyczne „przydymienie” zostało podkreślone ciemniejszą butelką oraz etykietą z tłoczonym rysunkiem dębowych słojów.  Cena ok. 150 PLN.

 

 

 

 

 

DLA KOLEKCJONERÓW NAJCENNIEJSZYCH OKAZÓW –  JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ PORSCHE DESIGN

 

Zaprojektowana przez Porsche Design Studio limitowana kolekcja JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ zachwyci niejednego konesera whisky i miłośnika designu. Globalna współpraca pozwoliła w niespotykany dotąd sposób połączyć wyjątkową kompozycję najrzadszej i najbardziej aksamitnej whisky sygnowanej Johnnie Walker z kunsztem jednego z najbardziej ekskluzywnych domów projektowych na świecie. Kluczowym elementem kolekcji jest indywidualnie numerowana butelka JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™, dostępna w trzech wariantach opakowań: Carton, Chiller i Mini Cube. W Polsce pojawi się tylko 500 zestawów sygnowanych przez Porsche Design Studio. Luksusowy zestaw kosztuje ok. 1500 PLN. Trudno byłoby znaleźć pomysł na bardziej wyjątkowy prezent dla konesera whisky.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF