Wszyscy uwielbiamy niespodzianki – a z pewnością najbardziej cieszą one najmłodszych. Właśnie dlatego Kubuś przygotował dla dzieci prawdziwą gratkę – kolekcję, którą mogą kompletować wraz z każdą butelką ulubionego soku. Pod etykietami Kubusia, Kubusia GO! i Kubusia 100% można znaleźć kolorowe naklejki ze zwierzątkami. W Kubusiowej kolekcji jest aż 28 różnych zwierzaków, które można zbierać naklejając je w specjalnym albumie.

Kubuś_stronaKubuś zawsze jest gotowy do zabawy, a jak wiadomo – najlepiej, kiedy ciekawa zabawa idzie w parze z edukacją. Marka właśnie przygotowała dla dzieci specjalną kolekcję naklejek dostępnych pod etykietami ich ulubionych soków, a także album do zbierania wszystkich wzorów. Przyklejając zwierzątka w odpowiednich miejscach, najmłodsi poznają świat przyjaciół Kubusia. W specjalnych albumach znaleźć można też dodatkowe łamigłówki, które sprawdzą spryt i wiedzę malucha. Dzieci z pewnością pokochają kolekcję Kubusia, która nie tylko inspiruje do zabawy, ale także edukuje.

Dalszą część przygody Kubuś przenosi do Internetu. Wystarczy wejść na www.kubus.pl, by poznać wesołe wierszyki o wszystkich zwierzątkach odnalezionych na naklejkach. Ze strony można również pobrać i wydrukować swój własny album wraz z zestawem łamigłówek. Dodatkowe zadania sprawią, że zabawy będzie jeszcze więcej. Albumy znaleźć można też w specjalnych zestawach produktów Kubusia, które dostępne są w wybranych sklepach.

Strona poświęcona akcji: www.kubus.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF