10 września 2014 r. miała miejsce premiera pierwszej kulinarnej książki „NIE… ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny”, której autorką jest ambasadorka firmy Podravka – Kinga Paruzel, założycielka popularnego bloga „Ale Babka i robi to co lubi”.To zbiór 100 przepisów, za pomocą których autorka pokazuje jak bawić się smakiem i jak modyfikować dania by nabrały zupełnie nowego, oryginalnego charakteru. W książce nie bez powodu zostały zawarte przepisy z użyciem produktów firmy Podravka, miedzy innymi: pomidory krojone Podravka, przyprawa Vegeta, nowe kostki bulionowe Vegeta, przyprawa Vegeta Natur oraz  pasta warzywna Ajvar. Produkty dodają potrawom niepowtarzalnego smaku i ułatwiają sztukę kulinarną nawet początkującym kucharzom.

5Tak o swojej pierwszej kulinarnej książce wypowiada się Ambasadorka marki Podravka:

„Kiedy miłość, ciekawość i tradycja spotykają się z kulinarną pasją, powstaje smak idealny – taka jest moja książka. Stanowię dowód na to, że nigdy nie jest za późno, aby odkryć w sobie kulinarne szaleństwo. Doprawiłam tę książkę miłością do jedzenia i pięknych obrazów. Nie… zwykła kuchnia – bo każdy jest inny to zbiór ponad 100 wyjątkowych, autorskich przepisów, pomysłów na nietuzinkowy lekki deser, porad, jak zabawić się smakiem, a przede wszystkim drogowskaz, jak zdrowo i łatwo gotować.

Każdy z nas jest inny, każdy inaczej odczuwa smak, dlatego przepisy traktują wszystkich indywidualnie i dla każdego skomponowałam jego ulubioną wersję. Porywam Cię w fascynującą kulinarną podróż, pokażę Ci wyjątkowy smak, zaciekawię Cię i zaskoczę!”

Fakt, że pierwsza autorska książki Kingi Paruzel zawiera przepisy z wykorzystaniem produktów firmy Podravka to dowód na ich niezawodność jak  i wysoką jakość. Książka będzie dostępna w sieci salonów Empik. Zapraszamy do lektury przepisów z wykorzystaniem produktów marki Podravka oraz do spróbowania potraw z ich użyciem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF