Dbałość o zdrowie i poszukiwanie naturalnych, wysokowartościowych produktów to coraz modniejszy trend wśród konsumentów. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi Dawtona, która do pomidorowej rodziny wprowadza absolutną nowość na rynku – Sok pomidorowy 100% NFC. Wyciskany bezpośrednio z pomidorów, naturalnie mętny – wyprodukowany bez użycia koncentratu czy zagęszczonego soku.

Sok 100% Pomidorowy Dawtona_1,1 lSok pomidorowy 100% NFC w kartonie 1,1 l to prawdziwa innowacja i jedyny taki produkt na rynku. Dzięki oznaczeniu NFC (ang. not from concentrate), umieszczonemu na opakowaniu, mamy pewność, że sok po który sięgamy, nie powstał z koncentratu ani z zagęszczonego soku, a został wyciśnięty bezpośrednio z pomidorów. Sekret jego smaku tkwi, obok sposobu produkcji, w pomidorach. Pochodzące z polskich upraw, dojrzewające w naturalnym słońcu – kontrolowane od nasionka, przez uprawy, aż po zbiór – warzywa, to wielka chluba Dawtony. To właśnie z nich wyciskany jest wyjątkowy Sok pomidorowy 100% NFC – nowość w pomidorowej gamie produktów. Naturalny, bez żadnych dodatków – dzięki wyjątkowej metodzie produkcji zachowuje wszystkie najcenniejsze składniki odżywcze. Dostępny jest w kartonie o pojemności 1,1 l, dzięki czemu jeszcze dłużej – w porównaniu do standardów rynkowych – możemy cieszyć się wyjątkowym pomidorowym smakiem i aromatem soku.

Sok pomidorowy 100% NFC Dawtona doskonale gasi pragnienie i z powodzeniem może zastąpić przekąskę w ciągu dnia. Warto pić go codziennie ze względu na jego właściwości zdrowotne. Szklanka soku (275 ml) pokrywa aż 41% dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na potas, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Produkt zawiera również sporą dawkę silnego przeciwutleniacza, jakim jest likopen (29,7 mg na szklankę), który zapobiega chorobom nowotworowym i cywilizacyjnym oraz wspomaga pracę układu krwionośnego. Sok nie zawiera dodatku soli oraz jest niskokaloryczny – jedna szklanka to tylko 44 kcal!

Sok 100 % pomidorowy Dawtona znajdziemy na sklepowych półkach, w cenie 4,39  zł / 1,1 l.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF