Czy wiesz, że mimo iż 92% Polek przyznaje się do bycia pewniejszymi siebie i szczęśliwszymi, jeżeli mają na sobie swoje ulubione ubrania, to mimo to ponad połowa nie decyduje się na ich założenie? Co więcej tylko 10% z przebadanych kobiet przyznaje, że w pełni korzysta z zasobów całej swojej garderoby. Czy wiesz czemu tak się dzieje? To wszystko przez lęk przed plamami!

arielPrzeprowadzając badanie konsumenckie na próbie ponad 1000 kobiet na całym świecie, Ariel odkrył dlaczego nasze ulubione ubrania są spychane na dno szafy i co powstrzymuje nas przed nieskrępowaną radością płynącą z korzystania z pełni naszej garderoby.

Ludzie na całym świecie boją się plam. Tylko zaledwie 8% respondentów globalnie nie obawia się poplamienia swoich ubrań. Głównym powodem niepokoju jest przeświadczenie, że plamy nigdy nie zejdą i ubrania będą na zawsze zrujnowane. Z tego też powodu, ponad trzech z czterech ludzi na świecie stosuje odplamiacze na ubrania przed ich wypraniem oraz korzysta z dłuższych cykli prania w pralce.

Strach przed plamami ogranicza nas i nasze wybory ubrań: brak nam odwagi w ubiorze! Strach przed plamami jest również jedną z głównych przyczyn, dla których Polki nie noszą swoich ulubionych ubrań – ponad połowa z nas  przyznaje się, że unika nawet zakładania swoich najbardziej ulubionych ubrań ze strachu przed ich zniszczeniem plamami. Dziewięć z dziesięciu nie nosi z kolei białych spodni lub długich spódnic, jeżeli wie, że w dany dzień może padać deszcz. Jak wskazało badanie, zajmowanie się dziećmi oraz perspektywa pracowitego dnia są kolejnymi z głównych przyczyn, z powodu których analogicznie 82 i 80% kobiet wybiera zestawy ubrań, których nie boją się poplamić. Nasze dynamiczne i zróżnicowane życie naraża nasze ubrania na różne niekontrolowane scenariusze zaplamienia, co wpływa na nasze wybory łatwych i wygodnych zestawów ubrań, które niekoniecznie są naszymi ulubionymi, ale wybieramy je podczas zagonionego poranka, ponieważ nie boimy się o ich zaplamienie.

92% Polek deklaruje, że czują się bardziej pewne siebie w swoich ulubionych ubraniach, jednak taki dylemat odzieżowy, spowodowany strachem przed plamami, zostawia nas nie tylko z nienoszonymi ubraniami, które spychamy na dno szafy, ale również wpływa na naszą pewność siebie i własną percepcję siebie w naszych ubraniach.

 SEKRETNA BROŃ BY ZAWSZE MIEĆ ODWAGĘ NOSIĆ CO CHCEMY BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO: ARIEL Z DOSKONAŁYM USUWANIEM PLAM JUŻ W PIERWSZYM PRANIU

Z 70% Polek deklarujących, że chętnie nosiłoby więcej ze swoich ubrań, jeżeli miałoby gwarancję usunięcia plam w pierwszym praniu, Ariel jest Twoją sekretną bronią by zawsze mieć odwagę nosić jakie chcesz ubrania, bez względu na wszystko.

Poprzez swoją unikalną technologię modelowania i symulacji, Ariel jest w stanie przewidzieć rezultaty czyszczenia milionów scenariuszy zabrudzeń i sytuacji na różnych rodzajach tkanin, dlatego też może pewnie zagwarantować doskonałe usuwanie plam już podczas pierwszego prania.

Ariel zawiera opatentowany przez P&G „Stain Fighting Complex” do usuwania i czyszczenia różnych rodzajów zabrudzeń, formułę „Shield Technology”, która zapobiega powstawaniu plam na skutek ponownego kontaktu tkaniny z zabrudzeniami obecnymi w wodzie podczas prania, i składniki zapachowe, które są umieszczane na perfekcyjnie czystych ubraniach, potęgując ich uczucie świeżości i czystości.

Emmanuelle Bégué, Ariel FibreSCIENCE ekspert wyjaśnia: “W P&G Fabric Care stale ewoluujemy by zrozumieć i sprostać wiecznie zmieniającym się wymaganiom konsumentów. Jest dla nas ważnym, by nasi konsumenci zawsze mieli odwagę nosić swoje ulubione ubrania z pewnością i polegać na doskonałym usuwaniu plam podczas pierwszego prania przez Ariel, który zapewni by cała ich garderoba wyglądała jak najlepiej.”

O Kapsułkach Ariel 3w1

Skoncentrowany detergent, który świetnie czyści i oferuje doskonałe usuwanie plam w pierwszym praniu przez oczyszczanie włókien tkaniny, tak, aby usunąć wszystkie ślady plam, zarówno te widoczne, jak i niewidoczne. Ariel również chroni włókna tkanin przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń i szarzeniem ubrań, a jednocześnie otacza tkaniny wspaniałym zapachem czystości.

Jak używać Kapsułek Ariel 3w1:

 1. Umieść kapsułkę na dnie pustego bębna pralki
 2. Następnie umieść w nim pranie na kapsułce
 3. Dodaj swój ulubiony płyn do płukania, np. Lenor Parfumelle
 4. Zamknij opakowanie Kapsułek Ariel 3w1 i zawsze przechowuj je w miejscu niedostępnym dla dzieci

O Płynie do prania Ariel

Używaj płynu do prania Ariel z jego unikalnym systemem wstępnej obróbki, by walczyć z uporczywymi plamami. Najpierw nalej trochę Ariela na plamę i zacznij delikatnie ją szorować używając nasadki szorującej – pomoże to przełamać strukturę plamy jeszcze przed umieszczeniem tkaniny w bębnie pralki. Następnie stosując rekomendacje dotyczące ilości dodawanego płynu umieszczone na opakowaniu, nalej odpowiednią ilość płynu Ariel do nasadki i umieść ją na wierzchu prania. Dodaj również swój ulubiony płyn do płukania, np. Lenor Spring. W rezultacie, ciężkie i tłuste plamy zostaną całkowicie usunięte podczas cyklu prania, podczas gdy kolory i wzory zostaną zachowane i Twoje ubrania zyskają długotrwały świeży zapach. Możesz dodatkowo zapoznać się z tym, jak używać płynu do prania Ariel z systemem wstępnej obróbki tutaj.

Kluczowe wnioski z Raportu Ariel Dare to Wear – Polska:

 • 92% respondentek przyznaje się do czucia się pewniej w swoich ulubionych ubraniach
 • 3 z 4 kobiet świadomie unika swoich ulubionych ubrań, ponieważ boi się ich poplamienia
 • 4 z 5 ankietowanych stwierdza, że wybiorą ubrania, których nie boją się pobrudzić, kiedy mają przed sobą pracowity dzień
 • Tłuszcz z gotowania (78%), czerwone wino (59%) sos pomidorowy (43%) to 3 rodzaje plam, których obawiamy się najbardziej
 • Jedzenie na mieście (77%), zajmowanie się dziećmi (48%) i uczestnictwo w przyjęciach (41%) są 3 głównymi okazjami, podczas których ludzie nie zakładają ulubionych ubrań
Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF