Słodycze to pokusa często nie do odparcia, szczególnie wówczas, gdy akurat jesteśmy na diecie… Na takie sytuacje dobrze mieć pod ręką coś, co skutecznie zaspokoi łaknienie, a tym samym powstrzyma nas przed podjadaniem tuczących i niekoniecznie zdrowych produktów.

 

Produktem, który doskonale spełnia się w roli likwidatora głodu jest wytwarzana z pełnych ziaren zbóż Przekąska z Błonnikiem firmy GRANEX. Pełnozbożowe, przygotowane z 6 rodzajów ziaren chrupiące pałeczki w aż 15% składają się z błonnika pokarmowego. Substancja ta, pęczniejąc w żołądku pod wpływem wody, skutecznie likwiduje uczucie głodu, a tym samym również tak niepowstrzymany czasem apetyt na słodycze.

Przekąska z Błonnikiem GRANEX sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które są na diecie. Łatwo mieć ją zawsze pod ręką – zbożowe pałeczki zostały bowiem umieszczone w niewielkim, 150-gramowym opakowaniu z praktyczną podstawką, dzięki której można je postawić na biurku i swobodnie sięgać po jego zawartość. Nieduże opakowanie z łatwością zmieści się również do torebki czasie plecaka, będąc w gotowości do pogryzania o każdej porze dnia – zarówno w pracy, szkole, jak i w trakcie spaceru czy podróży.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF