Marka Delecta rozwinęła ofertę naturalnych posypek do ciast i deserów. Linia Decorada została wzbogacona o dwie nowości: Posypkę arachidową prażoną i Posypkę kokosową karmelizowaną. Produkty są dostępne w szerokiej dystrybucji od 18 października br.

delectaNowe posypki od Delecty to oryginalne i naturalne produkty przeznaczone do dekoracji ciast i deserów. Decorada Posypka arachidowa prażona to w 100% orzeszki ziemne, które swój wyjątkowy smak zawdzięczają procesowi prażenia. Nie wymagają krojenia ani siekania, dlatego przyrządzenie domowych wypieków będzie jeszcze prostsze i szybsze.

Decorada Posypka kokosowa karmelizowana to druga wyjątkowa nowość. Pyszne, słodkie i chrupiące wiórki kokosowe zostały poddane procesowi karmelizacji – dzięki temu nabrały wyjątkowego charakteru.

Decorada Posypka arachidowa prażona i Decorada Posypka kokosowa karmelizowana idealnie sprawdzą się do dekoracji świątecznych ciast, tortów czy pierniczków. Poza oryginalnym wyglądem, nadają wypiekom głębokiego smaku. Posypki nie tracą swojej chrupkości i idealnie sprawdzają się podczas zapiekania. Zapakowano je w poręczne jednoporcjowe saszetki.

Nowość jest dostępna w szerokiej dystrybucji od 18 października br. w cenie 3-4 zł za opakowanie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF