Nie zawsze trzeba sięgać wzrokiem poza horyzont, aby dostrzec cień wyjątkowej inspiracji kulinarnej. Serki topione Polskie Warzywa, Włoskie Zioła i Hiszpańskie Przyprawy to najnowsza propozycja marki LACTIMA, która dzięki zatopionym w kremowym wnętrzu aromatom wprowadzi do naszego menu unikatową kompozycję smakową, zaczerpniętą wprost z kuchni śródziemnomorskiej.

Sekret naturalnego smaku

Choć najbogatszym źródłem witamin są świeże warzywa, to na co dzień poszukujemy także bardziej pożywnych, choć równie smacznych komponentów naszej diety. Serki topione Polskie Warzywa, Włoskie Zioła i Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA to niecodzienna propozycja przygotowana z myślą o osobach ceniących sobie aromatyczne smaki natury. Kremowa konsystencja łatwo smarowalnego serka awansowała do rangi wyjątkowego specjału, dzięki dodatkom w postaci świeżych polskich warzyw, wyrazistych włoskich ziół oraz dodających życiu pikanterii hiszpańskich przypraw. Każda z nowych propozycji smakowych marki LACTIMA nie tylko dopełni przepisy tradycyjnej polskiej kuchni, ale także będzie prostym i apetycznym sposobem na wprowadzenie śródziemnomorskich akcentów do codziennego menu.

3

Smakowite oblicze codzienności

Pyszne sery topione marki LACTIMA pozwolą nam delektować się kremową konsystencją oraz staną się szansą na kulinarną podróż do słonecznej Italii oraz pełnej wigoru Hiszpanii. Dodatkowo będą doskonałą okazją na to, by każdego dnia na nowo rozsmakować się w aromatach natury. Klasyczne kanapki, gęste sosy oraz pomysłowe przystawki z dodatkiem sera topionego w kubeczku Polskie Warzywa, Włoskie Zioła i Hiszpańskie Przyprawy umilą nam czas oczekiwania na sezon świeżych warzyw, a także staną się codzienną dawką pogodnej aury w czasie pochmurnych dni.

Sery topione w kubeczku Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA:

Ser topiony w kubeczku Polskie Warzywa
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena: 2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Włoskie Zioła
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena:  2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Hiszpańskie Przyprawy
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena:  2,95 – 2,99 zł/szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF