Święta i karnawał to magiczny czas, spędzany z najbliższymi. Ale każdy okres roku jest dobry, aby celebrować chwile z rodziną. Warto wtedy sięgać po produkty najwyższej jakości. Marka Hellena proponuje konsumentom owocowe napoje niegazowane bez konserwantów, które idealnie sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań.

logohProdukowane na aseptycznej linii produkcyjnej, napoje niegazowane Hellena nie zawierają konserwantów ani sztucznych słodzików. Na etykietach butelek o pojemności 1,75 L znajdują się ikonki, informujące o tym, że napój jest produkowany bez konserwantów, a po otwarciu butelki należy przechowywać go w lodówce i spożyć w przeciągu 48 godzin. Poprzez produkcję na linii aseptycznej marka Hellena odpowiada na rosnące wymagania konsumentów, którzy poszukują naturalnych produktów.

Dzięki eliminacji konserwantów, napoje mają świeży i bardziej naturalny smak. Do wyboru owocowe propozycje: gruszka, jabłko, winogrono, pomarańcza, wiśnia, jabłko & mięta, czarna porzeczka, herbata śliwkowa, czerwona porzeczka & agrest, brzoskwinia & morela oraz tegoroczna nowość Grejpfrut rubinowy. Pyszne i naturalne napoje Hellena stanowią idealną propozycję na co dzień oraz na spotkania w gronie najbliższych.

Producent: Jutrzenka Colian

Produkty: Napój gruszka, Napój grejpfrut rubinowy, Napój jabłko, Napój winogrono, Napój pomarańcza, Napój wiśnia, Napój jabłko & mięta, Napój czarna porzeczka, Napój herbata śliwkowa, Napój brzoskwinia & morela

Objętość: 1,75 L

Cena det: 3,30 zł

 

Źródło: http://www.pressoffice.pl/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF