Kasza jęczmienna od wieków stanowi doskonały dodatek do mięs, zup czy gołąbków. Od teraz, za sprawą firmy Krawpak, wzbogacona została ona o suszone warzywa, co czyni ją jeszcze zdrowszą, smaczniejszą i ciekawszą propozycją kulinarną.  Kasza jęczmienna z bukietem warzyw: marchewką, pietruszką, selerem oraz porem to mix koloru, wspaniałego smaku, cennych witamin i polskiej tradycji kulinarnej.

Melanż smaków

Firma Krawpak przygotowała ciekawą propozycję, która urozmaici dania oparte na kaszy jęczmiennej i uprości ich krawpakprzygotowanie – w każdym opakowaniu Kaszy jęczmiennej z warzywami znajdują się dwie saszetki 125 gramowe. Sukces produktu polega na tym, że do najlepszej jakościowo kaszy jęczmiennej dodany został susz warzywny: suszona marchew, pietruszka, seler, por, które eksponują smak produkt, jak i dostarczają dodatkowych witamin i składników odżywczych. W ten prosty sposób obok soczystej wołowiny czy pysznej dziczyzny znajdzie się barwny i smaczny dodatek, a gołąbki zaskoczą bogatym wnętrzem i oryginalnym smakiem.

 

W każdym polskim domu przyrządza się potrawy z użyciem kaszy jęczmiennej. Krupnik, gołąbki, gulasz po węgiersku, pierogi, czy zapiekanki z kaszy – dania te mogą cieszyć jeszcze lepszym smakiem
i kolorem, jeśli przygotujemy je na bazie Kaszy jęczmiennej z warzywami od firmy Krawpak.

Kasza jęczmienna z warzywami

Pojemność: 2 x 125 g

Cena brutto: 1,13 zł

Producent: FPHU Krawpak

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF