Polacy bez wątpienia są miłośnikami tradycyjnych potraw, jednak w ciągu ostatnich kilku lat coraz silniej zauważalny jest trend poszukiwania nowych smaków w kuchni. Chcąc połączyć zamiłowanie do tradycji z wciąż odkrywaną kuchnią świata, Tesco wprowadziło do swojej oferty zupełnie nową gamę mrożonych pierogów w stylu meksykańskim, włoskim i greckim. W nowej ofercie nie zabraknie również produktów z jagodami, malinami i wiśniami.

tescoNowa linia pierogów „Smaki Świata” powstała z myślą o stworzeniu alternatywy dla najpopularniejszych smaków pierogów – z mięsem, kapustą i grzybami oraz ruskich. W pierogach w stylu meksykańskim znajdziemy mielone mięso, czerwoną fasolę, kukurydzę, ostrą paprykę. Pierogi w włoskim stylu kryją w sobie ser twarogowy z suszonymi pomidorami i soczystymi oliwkami, natomiast styl grecki zachwyci kompozycją  smaków sera typu greckiego i szpinaku – wszystko to wewnątrz sprężystego ciasta.

Pierogi linii „Smaki Lata” z malinami, jagodami i wiśniami powstały z myślą o miłośnikach słodkich dań oraz jako lżejsza alternatywa na gorące dni. Dodatkowo, nowe smaki będą miłą odmianą od tradycyjnych pierogów z truskawkami.

Tworząc nową gamę dań mrożonych skupiliśmy się na dostarczeniu naszym klientom innowacyjnych smaków w klasycznej i lubianej formie – mówi Magdalena Przybyło, specjalistka ds. zakupów dań mrożonych w Tesco Polska.  Dzięki współpracy z firmami Anita oraz Iglotex, udało nam się stworzyć niepowtarzalne produkty, zapewniając najwyższą jakość i wyjątkowy smak – dodaje Przybyło.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF