Boże Narodzenie za pasem. To magiczny czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Uroczysta kolacja, wspólne rozmowy i oczywiście długo wyczekiwane… prezenty pod choinką. Każdego roku zadajemy sobie pytanie: co podarować drugiej osobie, aby dać jej radość i poczucie spełniania najskrytszych marzeń? Czy istnieje idealny prezent? Odpowiedź brzmi: Tak! – Thermomix®5.

Idealny prezent-Thermomix_1Najnowszy model tego popularnego urządzenia wielofunkcyjnego spełni marzenia nie tylko zapalonych miłośników gotowania, ale także każdego pasjonata nowinek technologicznych. Thermomix® 5 łączy w sobie aż 12 funkcji: miesza, miksuje, mieli, sieka, gotuje w wodzie i na parze, waży, rozpuszcza, wyrabia ciasto, ubija, blenduje i emulguje. Dzięki temu kilka urządzeń niezbędnych do codziennego gotowania jest dostępne w jednym. Pozwoli to zaoszczędzić miejsce w kuchni.

Thermomix® 5 to także wyjątkowy design. Urządzenie podkreśli nowoczesny styl każdego wnętrza. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla pasjonatów kulinariów, ale także dla osób stawiających pierwsze kroki w kuchni. Kolorowy ekran dotykowy, nośniki cyfrowych przepisów oraz tryb gotowania z ustawieniami poprowadzą użytkownika przez każdy przepis krok po kroku, czyniąc przygotowanie nawet najtrudniejszej potrawy, jeszcze prostszym. Dodatkowo własną bazę przepisów można poszerzać korzystając z platformy z przepisami na Thermomix®, która zawiera wiele nieszablonowych inspiracji kulinarnych i funkcji, ułatwiających planowanie posiłków.

Idealny prezent na święta jest w zasięgu ręki. Dzięki niemu można sprawić swoim bliskim wielką radość, która trwać będzie przez długie lata.

Cena urządzenia: 4725 zł (razem z książką kucharską i nośnikiem przepisów)

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thermomix.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF