Już pod koniec stycznia obchodzić będziemy święto jednych z ważniejszych osób w naszym życiu… Dziadek i Babcia to niezastąpieni kompani beztroskich lat dzieciństwa oraz przyjaciele oraz powiernicy w naszym „dorosłym” życiu. 21 i 22 stycznia do doskonała okazja do obdarowania ich przemyślanymi oraz oryginalnymi prezentami.

Najlepszy prezent dla Babci i DziadkaDawka kultury

Książki to jedne z najchętniej kupowanych prezentów. Dodatkowym atutem jest, gdy dokładnie przemyślimy zakup lektury oraz dopasujemy ją do zainteresowań babci bądź dziadka. W poszukiwaniu odpowiedniej książki najlepiej wybrać się do księgarni, która posiada okazały asortyment. Książkowe bestsellery minionego roku znajdziecie między innymi w księgarniach Empik.

Bezpieczny gadżet

Bezpieczeństwo naszych bliskich jest dla nas najważniejsze. Zakup gadżetu, który sprawi, że zaginione klucze naszych dziadków bezpiecznie trafią do nich z powrotem może okazać się strzałem w dziesiątkę. MySafety Bezpieczne Klucze to  pakiet, który zawiera hologram z unikalnym ID, brelok oraz wskazówki dla znalazcy, który 24 godziny na dobę może skontaktować się z bezpłatną infolinią i powiadomić o znalezionym przedmiocie. To nie tylko pomysłowy prezent, ale i wyjątkowo przydatny gadżet, który na pewno docenią twoi bliscy!

Odrobina luksusu

Naszym babciom oraz dziadkom jak nikomu innemu należy się odrobina relaksu oraz wypoczynku, dlatego idealnym pomysłem na prezent jest voucher na wypoczynek w urokliwym miejscu. Wiele kompleksów z okazji zbliżającego się święta dziadków przygotowało specjalne oferty dla nich. I tak na przykład Sobienie Królewskie Golf&Country Club, kompleks zlokalizowany 30km od Warszawy w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, oferuje vouchery prezentowe składające się z przejażdżki bryczką, wykwintnej kolacji oraz relaksu w hotelowej strefie wellness. To piękny sposób na powiedzenie „dziękuję” za całe lata troski i uwagi, jaką poświęcili nam dziadkowie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF