Czym byłoby nasze życie bez drobnych, słodkich rytuałów? Ptasie Mleczko® to przyjemność, którą możesz cieszyć się bez wyrzutów sumienia każdego dnia. Warto dać się skusić lekkiej piance oblanej pyszną, wedlowską czekoladą i…  zagłosować na nią na stronie wedel.pl w akcji „Najlepsze od Wedla!”.

Ptasie Mleczko Waniliowe 380gKażdy z Nas ma swoje ulubione, drobne przyjemności, które stały się jego rytuałami pozwalającymi odprężyć się po trudnym dniu albo sprawić sobie drobną przyjemność bez okazji. Gorąca kąpiel, wieczór z książką lub wyjście do kina z przyjaciółmi…Te drobne rzeczy sprawiają, że z radością patrzymy na świat. A przecież na co dzień do szczęścia brakuje tak niewiele – wystarczy sięgnąć po opakowanie pianek Ptasie Mleczko® i zjeść je tak, jak się lubi. Czy Twoim rytuałem jest nadgryzienie czekolady? A może jesz piankę w całości? Niezależnie od tego jak to robisz, za każdym razem możesz delektować się intensywnym smakiem czekolady oraz lekką nutą wanilii rozpływającymi się na podniebieniu. Jeśli i Ty kochasz to wyjątkowe połączenie, daj temu wyraz w akcji „Najlepsze od Wedla” i zagłosuj na swoje ulubione Ptasie Mleczko®!

Kampania „Najlepsze od Wedla” to akcja, w której konsumenci mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, w zamian za oddanie głosu na ulubione produkty marki na stronie www.wedel.pl oraz ciekawe uzasadnienie swojego wyboru. Inicjatywa ma na celu zaprezentowanie klientom szerokiego portfolio wedlowskich produktów i sprawdzenie, co najchętniej wybiorą: czekoladę gorzką, mleczną lub nadziewaną o smaku truskawkowym, Torcik Wedlowski, Pawełka, a może właśnie Ptasie Mleczko®? Akcja rozpoczęła się w styczniu a zakończy się 9 marca ogłoszeniem, który produkt został „Najlepszym od Wedla”.  Więcej informacji na stronie www.wedel.pl.

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF