Wiele trendów szybko przemija, jednak niektóre z nich są ponadczasowe. Najlepsze wedlowskie czekolady, gorzka, mleczna i z nadzieniem truskawkowym, są jak mała czarna – nigdy nie wychodzą z mody. Warto dać się skusić intensywnemu smakowi kakao i… zagłosować na nie na stronie wedel.pl w akcji „Najlepsze od Wedla!”.

Moda w dzisiejszych czasach zmienia się bardzo szybko i trzeba się mocno starać, żeby nadążyć za najnowszymi trendami. Wiele osób decyduje się więc pozostać przy klasyce, aby niezależnie od wieku czy upodobań być modnym. Osoby te wybiorą klasyczny trencz zamiast szalonego płaszcza w neonowym kolorze, klasyczne czarne szpilki zamiast różowych glanów, a do kompletu… którąś z wedlowskich czekolad! Nie oznacza to, że brak im fantazji – lubią próbować nowych rzeczy, jednak wiedzą, że nie warto podążać za chwilowym trendem. Zresztą, czy ktoś oprze się wedlowskim tabliczkom? Gorzka kusi intensywnością kakao, mleczna zachwyca rozpływającą się w ustach słodyczą, a ta z nadzieniem truskawkowym zaskakuje smakiem owoców. Jeśli Ty także kochasz klasykę i doskonałą jakość daj temu wyraz w akcji „Najlepsze od Wedla” i zagłosuj na swoje ulubione czekolady!

1

Kampania „Najlepsze od Wedla” to akcja, w której konsumenci będę mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, w zamian za oddanie głosu na ulubione produkty marki na stronie www.wedel.pl oraz ciekawe uzasadnienie swojego wyboru. Inicjatywa ma na celu zaprezentowanie klientom szerokiego portfolio wedlowskich produktów i sprawdzenie, co najchętniej wybiorą: Ptasie Mleczko®, Torcik Wedlowski, Pawełka a może właśnie którąś z ulubionych czekolad: gorzką, mleczną lub nadziewaną o smaku truskawkowym? Akcja rozpoczęła się 7 stycznia, a zakończy się 9 marca ogłoszeniem, który produkt został „Najlepszym od Wedla”.  Więcej informacji na stronie www.wedel.pl

Czekolady: gorzka, mleczna, truskawkowa

Gramatura: 100g

Cena: 3,5 zł

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF