Święta Bożego Narodzenia to niezwykle uroczysty czas. Dla każdego ważne jest, aby wędliny, które pojawią się na stole, były smaczne i najwyższej jakości. Produkty marki Gobarto będą doskonałym dodatkiem do dań i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Szynka_jak_domowa_w_smaku_GobartoBoże Narodzenie to czas szczególnej troski o to, co pojawia się na naszych stołach. Chcemy, aby produkty były najlepsze oraz odzwierciedlały uroczysty charakter spożywanych posiłków. Dlatego na polskich stołach pojawiają się pięknie udekorowane półmiski z wyselekcjonowanymi wędlinami: szynką, schabem, kiełbasą czy polędwicą. Jak wybrać pełnowartościowe produkty, które bez obaw będzie można podać gościom?

Cena a jakość

Przy podejmowaniu decyzji zakupowych należy pamiętać, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości i zdarzają się produkty drogie, które mają niewielką zawartość mięsa. Dodatkowo, jeżeli skład szynki, którą chcemy kupić jest bardzo długi, powinno to wzbudzić naszą czujność. Warto uważnie czytać etykiety, bądź pytać o skład wędliny sprzedawcę.
W przypadku Gobarto wszystkie wyroby mają wysoką zawartość mięsa – np. Kiełbasa Hrabiego, która wyprodukowana jest 100% z wysokiej jakości mięsa wieprzowego.

Produkty marki Gobarto polecane na święta:

Szynka krucha – Produkt poddany obróbce parzenia, wędzenia oraz pieczenia. Soczysty i kruchy, wykonany z najlepszych części szynki wieprzowej. Dzięki długiemu procesowi pieczenia w piecu ma wyjątkowe walory smakowe oraz niepowtarzalny kolor. Taki produkt może zostać podany sam, bez żadnych dodatków i zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta kulinarne.

100g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 110g szynki wieprzowej.

Sugerowana cena detaliczna – 31,49 zł/kg

Szynka jak domowa w smaku – Produkt peklowany metodą tradycyjną.  Swój wyjątkowy aromat zawdzięcza procesowi wędzenia. Szynka może stanowić wspaniały dodatek do dań zimnych oraz ciepłych. Dobrze podana przywodzi na myśl wspomnienie dawnego smaku.

Sugerowana cena detaliczna – 28,86 zł/kg

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF