Samsung RS61781GDSR to zupełnie wyjątkowa lodówka. Ma imponującą pojemność 615 litrów przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych. Charakteryzuje się też wysoką klasą energetyczną A++, cichą pracą oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

  


Do tej pory żadnemu producentowi nie udało się uzyskać tak dużej pojemności lodówki. Tymczasem firma Samsung, dzięki zastosowaniu autorskiej technologii Space Max, zmniejszyła grubość ścianek lodówki, zwiększając jednocześnie przestrzeń wewnętrzną przy zachowaniu optymalnych warunków izolacji od otoczenia.

Uzyskanie klasy energetycznej A++ było możliwe, dzięki najnowocześniejszym technologiom. Najważniejsza z nich to Twin Cooling Plus, Zapewniająca oddzielną cyrkulację powietrza w zamrażarce oraz chłodziarce. Przez co możliwa jest znaczna oszczędność energii, utrzymanie stałej wilgotności w komorach oraz nie przenikanie się zapachów.

Kolejną zaletą tej lodówki jest kompresora Digital Inverter, który dodatkowo optymalizuje zużycie prądu i pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej energii. Kontrolę parametrów chłodzenia gwarantuje system Multi Flow, dzięki któremu strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, przywracając optymalny poziom temperatury w lodówce.

W lodówce RS61781GDSR zastosowano technologię No Frost. Gwarantuje ona, że nie osadza się w lodówce szron, więc nie ma potrzeby rozmrażania urządzenia.

Samsung zadbał o wiele innych szczegółów, między innymi o to, by dystrybutor wody i lodu był dostosowany do wysokich szklanek. RS61 ma też otwierany z zewnątrz barek na napoje.

Lodówka ta doda elegancji każdej kuchni – ma drzwi ze stali nierdzewnej oraz minimalistyczną i nowoczesną stylistykę, Zastosowane w niej LED-owe lampy równomiernie oświetlają całe wnętrze. Ekran dotykowy ułatwia sterowanie parametrami pracy lodówki, a pojemniki i półki pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń oraz ułatwiają utrzymanie porządku.

Sugerowane cena detaliczna: 11 999 zł

 

Cechy urządzenia:

– alarm otwartych drzwi

– półki wykonane ze szkła hartowanego zapobiegające rozlewaniu się płynów

– jedna półka odchylana (umożliwia zmieszczenie wysokiego naczynia)

– 3 szuflady na owoce i warzywa

– 2 szuflady w zamrażarce

– 6 przegródek w drzwiach chłodziarki, pojemnik na jajka, półka na wino

– poziom głośności – 40 dB

– zużycie energii – 390 KWh/rok

– wymiary 908 x 1780 x 718mm

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF