Kapituła III edycji ogólnopolskiego konkursu konsumenckiego Mistrz Rolnictwa i Przetwórstwa, organizowanego przez Wydawnictwo Regiony, przyznała firmie ZPC PIAST z Głogówka, tytuł Nagroda Sezonu 2011, w Kategorii Słodycze, za produkt Ciastka Kokosowe.

Konkurs rozpoczął się w lutym ubiegłego roku i trwał do końca stycznia bieżącego roku kalendarzowego. Chcąc wyłonić najlepszych w tej, trudnej i mocno konkurencyjnej, branży Wydawnictwo prowadziło  badania sondażowe. Miały na celu ocenę jakości sondowanych produktów. Wyniki badań oraz suma wszystkich głosów spływających do redakcji zadecydowały o pozycji na liście laureatów.

Nagroda Sezonu 2011, w Kategorii Słodycze – to ogromne wyróżnienie, a przede wszystkim satysfakcja dla kierowanej przeze mnie firmy. Zależy nam na zadowoleniu klientów, a takie wyróżnienie dowodzi, że nasze starania nie idą na marne. Nasze ciasteczka smakują! Cieszymy się, bo wkładamy mnóstwo serca w ich produkcję. Zapewniam również, że są nie tylko przepyszne, ale i zdrowe, bo produkowane z najlepszych składników i wedle tradycyjnych receptur, bez sztucznych polepszaczymówi Mirosława Białagłowicz, prezes ZPC PIAST z Głogówka.

Podsumowanie konkursu uwieńczyła uroczysta gala laureatów, podczas której zostały wręczone certyfikaty.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF