Soczysty łosoś a może krewetki w śródziemnomorskim stylu?  Rodzina gotowych w kilka minut dań rybnych FRoSTY właśnie powiększyła się o dwóch nowych członków. W sklepach znajdziemy je w nawiązujących do tradycji opakowaniach z granatową falą.

2Danie pachnące wakacjami? Warto sięgnąć po Fettuccine z łososiem i krewetkami. Po włosku „fettuccine” oznacza „małe wstążki” – i rzeczywiście – na talerzu makaron przypomina stos rozwiniętych wstążek. Apetyczne kawałki łososia i krewetek w towarzystwie liści szpinaku oraz pomidorków koktajlowych tworzą ciekawą kompozycję smakową, a subtelny dodatek szafranu sprawia, że danie nabiera delikatności i prawdziwie śródziemnomorskiego charakteru.

Dla fanów klasyki FRoSTA przygotowała Tagliatelle z łososiem. Pyszny makaron z kawałkami łososia zatopiony jest w delikatnym, gęstym koperkowym sosie. Dodatek marchewki, cebuli oraz czosnku nie tylko nadaje potrawie ciekawego smaku, ale także – w połączeniu z grubymi paseczkami zielonego makaronu, tworzy na talerzu wyjątkową kompozycję kolorystyczną.

Z daniami rybnymi FRoSTY przygotowanie wyjątkowego posiłku to kilka chwil. Wystarczy 7 minut, aby przygotować je w kuchence mikrofalowej i zaledwie 4-5 minut na patelni. Warto wspomnieć, że na wszystkich rybnych produktach FRoSTY znajdziemy niebieski certyfikat MSC. To znak, że ryby i owoce morza pochodzą ze stabilnych i dobrze zarządzanych łowisk.

Fettuccine z łososiem i krewetkami oraz Tagliatelle z łososiem kosztują 10,00 zł. W sklepach znajdziemy je w 500 g opakowaniach.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF