W lecie częściej pozostajemy na świeżym powietrzu, a długie dni sprzyjają wykonywaniu najróżniejszych wakacyjnych aktywności. Jest to okazja do częstszych spotkań w gronie najbliższych i wspólnej zabawy. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na rodzinny spacer, czy piknik z przyjaciółmi, zawsze mogą nam towarzyszyć ciastka Milka. Dzięki różnym wariantom każdy znajdzie swoje ulubione, idealne na każdą okazję.

MilkaLogoCiastka Milka będą dobrym pomysłem na wakacyjną przekąskę. Sprawdzą się zarówno podczas spotkania z przyjaciółmi, jak i umilą lekturę ulubionej książki w parku. Ciastka można schrupać w pojedynkę albo podzielić się nimi z najbliższymi, np. podczas wyprawy za miasto.

Krówki czy paluszki w czekoladzie?

Ciastka Milka mają różne kształty i smaki, a ich cechą wspólną jest najdelikatniejsza czekolada Milka. W letni dzień można wylegiwać się na łące z Milka Choco Moo ciasteczkami w kształcie krówek.
Dla fanów niecodziennych połączeń mamy paluszki w czekoladzie Milka Lila Stix. Zaś ciastka zbożowe z płatkami owsianymi i  dodatkiem czekolady Milka Choco Grains mogą być pomysłem dla tych, którzy cenią klasyczny smak. Które wybierzesz dla siebie?

Chcemy, aby nasze produkty dostarczały jeszcze więcej radości. Dlatego stworzyliśmy ciasteczka w zabawnych kształtach i różnych wariantach smakowych. Cieszymy się, że dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może znaleźć swoje ulubione ciastka Milka idealne na każdą okazję – dodaje Maria Dudzińska, Brand Manager Milka, Mondelez Polska.

Milka Choco Moo_low res

Rys. 1. Milka Choco Moo dostępne w opakowaniach 120 g, w cenie od 3,99 zł do 4,59 zł.

Milka Lila Stix_low res

Rys. 2. Milka Lila Stix dostępne w opakowaniach 112 g, w cenie od 3,99 zł do 4,59 zł.

Milka Choco Grains_low res

Rys. 3. Milka Choco Grains dostępne w opakowaniach 126 g, w cenie od 3,99 zł do 4,59 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF