W tym roku Dzień Ojca wypada w dzień wolny od pracy, 23 czerwca. Jest to doskonała okazja, aby spędzić z Nimi miłe popołudnie przygotowując specjalnie dla Nich z OLE! kulinarną niespodziankę.

W letnie, wolne popołudnie najlepszym pomysłem mogą okazać się wspólne chwile spędzone na miękkim kocu w parku, ogrodzie lub działce. W codziennym zabieganiu nie mamy zbyt dużo czasu, aby wspólnie, w leniwej atmosferze cieszyć się swoją obecnością. Warto też, aby nasi ojcowie lub ojcowie naszych dzieci czuli się wyjątkowo tego dnia. A nic tak nie poprawia nastroju mężczyźnie jak apetyczne przekąski.

 

Piknik z tatą

Przygotowując się na piknik z tatą warto pamiętać, że najlepiej sprawdzają się nieskomplikowane dania, które możemy jeść rękami bez używania sztućców. Może tym razem zamiast sałatki, przygotuj tortillę z udziałem oliwek, pieczarek i czosnków, albo przygotuj drobne szaszłyki z warzywnych przysmaków. Warto też wcześniej w domu upiec grzanki, zabrać ze sobą kawałki sera, szynki i oczywiście słoiczki OLE! Suszone pomidory z ziołami w oleju,  Cebulkę marynowaną,  Oliwki mix z papryką w oleju, czy Party Mix sałatka warzywna o smaku łagodnym,  aby każdy mógł na pikniku zrobić własną przekąskę.  Będzie to jednocześnie doskonała okazja, aby zorganizować zabawę zarówno dla dzieci i rodziców na najsmaczniejszą grzankę. Każdy przygotuje grzanki z wybranymi przez siebie dodatkami, które cała rodzina będzie degustować i oceniać.

Smak prosto ze słoiczka

Ogromną zaletą warzywnych przysmaków OLE! jest to, że można je jeść prosto ze słoiczka, jako samodzielny przysmak, dlatego tak idealnie sprawdzają się na piknikach. FELISOS z czarnymi oliwkami w oleju, FILAGGIO pieczarki z serem o smaku pomidorowym, czy Kukurydza mini marynowana w occie winnym – wystarczy odkręcić wieczko, aby delektować się pełnymi  smaku i aromatu przekąskami. A może tacie zawiążemy oczy i będzie musiał opisać smak przekąski i odgadnąć, czego właśnie skosztował?  Z przekąskami OLE! pomysłów na piknikowe dania i zabawy nigdy nie zabraknie.  Każdy tata doceni tak rodzinnie, miło i smacznie spędzony Dzień Ojca.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF