22 października wystartował sklep internetowy, w którym można stworzyć indywidualne mieszkanki musli. Na klientów czeka ponad 50 zdrowych składników, a ich liczba stale rośnie. Pomysłodawczynią sklepu jest Anna Karaszewska-Batory.

 

Biegowa prapremiera

Mieszkanki z internetowego sklepu takjakchcesz.pl swoją prapremierę miały podczas jednej
z największych imprez biegowych w stolicy, Biegnij Warszawo. Uczestnicy przetestowali ponad 300 tub zdrowych i energetycznych mieszanek. Ale pomysł na robienie musli według indywidualnych upodobań narodził się przeszło rok temu. To wtedy mąż Anny, Stefan Batory, po raz drugi z rzędu przygotowywał się do udziału w ekstremalnym, siedmiodniowym Maratonie Piasków na Saharze.
– Chciałam wtedy przede wszystkim urozmaicić Stefanowi jego dietę, szczególnie śniadania. Szybko przekonałam się, że z robieniem własnych mieszanek musli jest trochę tak, jak z robieniem domowej pizzy. Jeśli tylko mamy dowolną ilość składników i kilku chętnych do jej robienia a potem jedzenia, to trudno nam będzie znaleźć dwie identyczne. Królują gusta i zupełnie różne smaki. I tak samo my mieliśmy z pierwszymi mieszankami – komentuje Anna Karaszewska-Batory.
Od 22 października na takjakchcesz.pl każdy samodzielnie może stworzyć własną mieszankę musli. Cała procedura nie zajmuje więcej niż 3 minuty i jest bardzo intuicyjna. Wystarczy wybrać jedną z 15 mieszanek podstawowych, będących bazą musli, a następnie uzupełnić ją o dodatki.Musli nie tylko na śniadanie

To w nich tkwi sekret indywidualnego musli. Klienci mogą wybierać nie tylko spośród owoców suszonych i liofilizowanych (suszonych w minusowej temperaturze), czy orzechów, ale także spośród różnego rodzaju czekolad, zbóż i bakalii często niedostępnych w zwykłych sklepach. Głównie z myślą o dzieciach na takjakchcesz.pl dostępne są dodatki w postaci krówek, drażetek m&m’s czy misiowych żelek (BIO). Całość pakowana jest w szczelnie zamykane tuby o pojemności 1,7 l. We współpracy z dietetykiem właściciele takjachchcesz.pl opracowują gotowe mieszanki. Ich liczba stale będzie się powiększać. Część z nich będzie sezonowa. – Pierwsze testy konsumenckie pokazały, że jedna tuba starcza średnio na tydzień. Ale co dla nas bardziej istotne, potwierdziły się przypuszczenia, że estetyczne opakowanie i duża ilość pożywnych dodatków skutecznie wyprowadzają musli z kuchni. Śmiało może ono pełnić rolę przekąski – podkreśla Karaszewska-Batory.

Sklep internetowy takjakchcesz.pl daje także bardzo dokładną możliwość kontroli kalorii i wartości odżywczych zawartych w każdym składniku mieszanki. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja w sklepie. Po jego dokonaniu i uregulowaniu płatności tuba z gotową mieszanką wysyłana jest do klienta kurierem. Możliwy jest także odbiór osobisty. W zależności od liczby dodatków jedna mieszanka to koszt pomiędzy kilkanaście a dwadzieścia kilka złotych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF