Przygotowanie trzydaniowego obiadu dla całej rodziny przeważnie wymaga użycia dużej ilości sprzętów kuchennych. Jednak firma MPM posiada w ofercie blender ręczny MBL-07, który umożliwia przyrządzanie zarówno dań wytrawnych, jak i deserów, dzięki zmiennym przystawkom.

mbl-07-kompletWiększość osób zna sytuację, kiedy podczas gotowania obiadu, zaczyna brakować miejsca na blacie na kolejne urządzenia, które ubijają, mieszają, kroją itd. Blender MBL-07 pomoże rozwiązać ten problem. Różne przystawki, zarówno posiekają warzywa, zmiksują zupę na krem, czy rozdrobnią orzechy.

Na obiad

Dyniowa, brokułowa lub szparagowa – każda z nich znacznie lepiej smakuje, gdy ma odpowiednio kremową konsystencję. Stalowa przystawka blendera MBL-07 umożliwia zmiksowanie zupy zaraz po ugotowaniu, gdyż jest odporna na działanie wysokich temperatur. Natomiast ostre noże uporają się nawet ze średnio rozgotowaną marchewką czy selerem.

Blender w połączeniu z tarczą o cienkich otworach, szybko poszatkuje również warzywa na sałatkę, czy ziemniaki na talarki. W ten sposób zostaną przygotowane wszystkie dodatki do mięsnego dania drugiego. Urządzenie zostało również wyposażone w specjalną tarczę do ucierania ziemniaków, przy której użyciu z łatwością zamienią się w puszyste puree lub masę na placki.

A na deser…

Blender MBL-07 został również wyposażony w przystawki przydatne podczas przygotowywania ciast i deserów. Przykładowo jabłka na jabłecznik można pokroić stosując tarcze o grubych otworach, orzechy do kremów czy owoców rozdrobnić, dzięki funkcji TURBO, przyspieszającej obroty, a śmietanę oraz białka ubić specjalną nakładką, pozwalającą uzyskać idealna konsystencję.

Multi funkcyjny blender MBL-07 firmy MPM może zastępować nawet kilka urządzeń w kuchni. Wszystkie elementy wykonane są z trwałych, solidnych materiałów. Tarcze oraz przystawka ze stali nierdzewnej umożliwiają stosowanie urządzenia do przygotowania potraw zimnych, jak i gorących.

Blender ręczny MBL-07

Cena: 219 zł

Funkcje:

– regulacja prędkości

– funkcja Turbo

– podświetlane przyciski oraz pokrętło regulacji

Wyposażenie:

– pojemnik z nożem ze stali nierdzewnej do siekania i rozdrabniania

o pojemności 1750 ml

– pełna dwustronna tarcza o grubych otworach do krojenia w plastry i siekania warzyw i owoców

– pełna dwustronna tarcza o cienkich otworach do krojenia w plastry i siekania warzyw i owoców

– pełna tarcza do ucierania ziemniaków

– przystawka miksująca ze stali nierdzewnej przystosowana do pracy w wysokiej temperaturze

– przystawka do ubijania piany z białek, lekkich kremów i sosów

– pojemnik z pokrywą o pojemności 600 ml

Parametry technicze:

– 220-240 V ~50/60 Hz

– 700 W

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF