Morning Fresh, utrzymując od lat wysoką jakość i niezmiennie doskonałą formułę, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza dwa nowe warianty zapachowe skoncentrowanego płynu do mycia naczyń. SWEET PEA & FREESIA oraz RASPBERRY
& APPLE nie tylko doskonale usuną z naczyń nawet trudne i uporczywe zabrudzenia, ale dzięki świeżym kompozycjom zapachowym uprzyjemnią czas zmywania zamieniając codzienną konieczność w chwilę relaksu.

POTRZEBY

Konsumenci, od płynów do mycia naczyń, oczekują wysokiej gęstości
i skoncentrowanej formuły,
która sprawia, że mycie naczyń staje się łatwiejsze oraz krótsze, a produkty są bardziej wydajne i wystarczają na dłużej. Jednym z podstawowych kryteriów wyboru środka do mycia naczyń są także kompozycje zapachowe. Świeży zapach
w kuchni jest dla wielu osób wyznacznikiem czystości. Takie przekonanie sprawia, że  klienci poszukują produktów o przyjemnych owocowych zapachach. Coraz częściej zwracają również uwagę na design opakowania. Płyn do mycia naczyń jest produktem widocznym w kuchni i powinien mieć atrakcyjny i estetyczny wygląd.

 

PROPOZYCJA

Marka Morning Fresh, adresując te potrzeby, wprowadza na rynek dwa nowe warianty zapachowe, skoncentrowanego płynu do mycia naczyń – Sweet Pea & Freesia o niespotykanym zapachu kwiatów słodkiego groszku i frezji oraz Raspberry & Apple pachnący jabłkiem i malinami.

 

SKONCENTROWANA FORMUŁA I ATRAKCYJNY ZAPACH

Produkty te łączą skoncentrowaną formułę płynu do mycia naczyń ze świeżymi kompozycjami zapachowymi. Dzięki jednej z najwyższych zawartości składników aktywnych w produktach dostępnych na polskim rynku, płyny Morning Fresh pomogą w szybki i łatwy sposób usunąć zaschnięty tłuszcz i przypalenia. Już niewielka ilość produktu wystarczy, aby skutecznie pozbyć się najbardziej uporczywego brudu.

PASTELOWY DESIGN

Dodatkowo, z myślą o osobach, którym zależy na estetycznym wyglądzie kuchni, marka zadbała
o design opakowań. Pastelowa szata graficzna sprawia, że produkty są zauważalne, wpływają na przyjemny wystrój wnętrza naszej kuchni, a otoczenie zlewu wygląda ładnie i miło dla oka.

Morning Fresh Sweet Pea & Freesia to skoncentrowany płyn do mycia naczyń, o niespotykanym zapachu kwiatów słodkiego groszku i frezji. Już niewielka ilość produktu doskonale usuwa tłuszcz i nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dzięki zamkniętej w butelce specjalnej formule płyn jest bardzo wydajny i starcza na dłużej. Przyjemny dla oka design opakowania ładnie wkomponuje się w przestrzeń kuchenną.

Rekomendowana cena detaliczna 900 ml: 8,99 zł

 

 

Morning Fresh Raspberry & Apple to skoncentrowany płyn do mycia naczyń, o przyjemnym, świeżym zapachu maliny i jabłka. Produkt, dzięki specjalnej formule, skutecznie usuwa z naczyń nawet najbardziej uporczywy brud
i tłuszcz. Wysoka gęstość płynu sprawia, że produkt jest bardzo wydajny i dzięki temu starcza na dłużej. Pastelowa kolorystyka opakowania przypadnie do gustu osobom, którym zależy na estetycznym wyglądzie w kuchni.

Rekomendowana cena detaliczna 900 ml: 8,99 zł

 

Oba warianty uzupełniają doskonale znaną gamę super skoncentrowanych produktów do mycia naczyń Morning Fresh, które dzięki nowym zapachom sprawiają, że zmywanie staje się przyjemniejsze.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF