Gruntowne porządki, zakupy, przyrządzanie potraw – przygotowania do świąt Bożego Narodzenia wymagają sporo czasu i pracy. Jednak większość osób z utęsknieniem czeka na ten wyjątkowy grudniowy okres. W codziennej gonitwie mamy mało czasu na to, by celebrować spotkania w rodzinnym gronie. Towarem ekskluzywnym stały się też  tzw. chwile dla siebie. Dlatego wszyscy dążymy do tego, by szybko i skutecznie uporać się ze świątecznymi obowiązkami  i w tym szczególnym okresie mieć jak najwięcej czasu na rodzinne i indywidualne przyjemności. Płyny do mycia naczyń Morning Fresh idealnie sprawdzą się w roli świątecznych pomocników, dbając o perfekcyjnie czyste, lśniące naczynia.

Morning Fresh to marka numer 1 wśród skoncentrowanych płynów do ręcznego mycia naczyń[1]. Od lat  wyróżnia się na rynku doskonałą jakością i bardzo wydajną formułą wszystkich produktów. Już niewielka ilość płynu Morning Fresh naniesiona na gąbkę wystarczy, by pozbyć się uporczywych i tłustych zabrudzeń. Dzięki swojej skuteczności płyny Morning Fresh świetnie sprawdzą się nie tylko przy zmywaniu talerzy, sztućców, szklanek i filiżanek po świątecznym biesiadowaniu, ale także szybko pomogą w usuwaniu przypaleń i zaschniętych resztek jedzenia z brytfann i blach na ciasto, bez konieczności szorowania i długotrwałego namaczania. Czas, który w ten sposób zaoszczędzimy będziemy mogli poświęcić sobie i swoim najbliższym.

Płyny z podstawowej linii Morning Fresh występują w czterech wariantach – pachnący świeżością Original, cytrynowy Lemon, jabłkowy Apple i łagodny dla dłoni Sensitive z ekstraktem z aloesu. Produkty dostępne są w poręcznych butelkach 450 i 900 ml oraz opakowaniu uzupełniającym typu refill – 900 ml. Osobom o wrażliwej skórze dłoni, Morning Fresh proponuje warianty w formie balsamów: Morning Fresh Hydrate i Neutral. Ich wyjątkowa, skoncentrowana formuła łączy siłę płynu do mycia naczyń z delikatnością działania na skórę dłoni oraz paznokci. Zawarte w balsamach składniki powszechnie stosowane w kosmetyce – gliceryna, rumianek oraz witamina E, znane są ze swych właściwości odżywczych, kojących i ochronnych dla skóry. Warto zwrócić na to uwagę wybierając płyn do mycia naczyń – zwłaszcza, jeśli planujemy intensywne, świąteczne porządki.

Rekomendowana cena detaliczna płynów do mycia naczyń Morning Fresh: 900ml – 8,99 PLN, 450ml – 5,99 PLN, a balsamów 400ml – 5,99 PLN, 800ml – 8,99 PLN.

[1] PZ Cussons Polska S.A. za Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez dyskontów, Dyskonty, Drogerie, Sklepy Spożywcze: Duże, Średnie, Małe, Kioski, Stacje Benzynowe), udziały wartościowe i ilościowe w sztukach w sprzedaży w okresie skumulowanym 05.2015-04.2016, kategoria: Płyny i Proszki bo mycia naczyń, segment: Skoncentrowane płyny do ręcznego mycia naczyń.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF